Dag van de vrijwilliger

pannenkoek Herentals

Dag van de vrijwilliger

Terugblik op heerlijke pannenkoeken en geweldige vrijwilligers

Gepubliceerd door Davidsfonds op 5 december 2022

"Vrijwilligers, de volwassen versie van goede feeën", schrijft Loesje. Er zit wel waarheid in. Vrijwilligers steken hun handen uit de mouwen en zorgen ervoor dat al onze activiteiten in goede banen geleid worden. Daarom vonden we dat we een manier moesten zoeken om onze vrijwilligers een heel jaar lang te bedanken. Sinds De Week van de Vrijwilliger 2022 (februari-maart) reizen we dus rond met onze pannenkoekenpan. 

Tekst: Marjolein Goris

De pannenkoekenfeesten geven onze vrijwilligers de kans om eens samen te genieten met de leden zonder dat ze zelf aan de slag moeten. Samen genieten, dat staat centraal. Davidsfonds Koersel, Aalst, Brugge-Sint-Pieters en Herentals smikkelden al van de pannenkoeken gebakken door de medewerkers van het Nationaal Secretariaat. Een lekkere koffie en een glimlach ontbraken uiteraard niet. Binnenkort verrassen we nog meer lokale afdelingen met pannenkoeken. 

Koersel

pannenkoeken Koersel pannenkoeken Koersel 2pannenkoeken Koersel 3 pannenkoeken Koersel 4

pannenkoeken Koersel 5 pannenkoeken Koersel 6

pannenkoeken Koersel 7 

Aalst

pannenkoeken Aalst 7 pannenkoeken Aalst 2

pannenkoeken Aalst 3 pannenkoeken Aalst 4

pannenkoeken Aalst 5 pannenkoeken Aalst 6

Brugge Sint-Pieters

pannenkoek Brugge pannenkoek Brugge

pannenkoek Brugge pannenkoek Brugge

Herentals

pannenkoek Herentals pannenkoek Herentals

pannenkoek Herentals

 pannenkoek Herentals pannenkoek Herentals

Labels: Cultuurregio Thema | hoofdthema Thema | subthema Kunst & Cultuur Thema | subthema Mens & Maatschappij Thema | subthema Religie & Zingeving Thema | subthema Taal Vaste organisatie-brede koepelactiviteit


De boeken van Jos Vandervelden

9789022340653.jpg

De mooiste geschiedenis van België

9789002268649.jpeg

Op reis met Vlaamse meesters

9789022340639.jpg

De verborgen geschiedenis van Vlaanderen

9789022340646.jpg

De verloren geschiedenis van Vlaanderen