Boeken

Avonturen beleven? Boeken van Davidsfonds lezen

Davidsfonds Boeken
Bij Davidsfonds hebben we een uitgebreid aanbod aan boeken, in samenwerking met Standaard Uitgeverij, Borgerhoff & Lamberigts, Sterck & De Vreese, Steunbeer Uitgeverij en Mythras Books. Ga je voor non-fictie, of laat je je liever meevoeren door ijzingwekkende thrillers en boeiende romans? Ook jonge(re) lezers blijven niet op hun leeshonger zitten dankzij ons aanbod van peuters en kleuters tot jongeren.

Expeditie natuur

Devos SarahNederlands
€ 18,99
Op voorraad
Expeditie natuur

Beschrijving

Ik zoek, ik zoek... Iets plakkerigs! Iets prikkelends! Iets groens! Of misschien wel een spoor? Een pootafdruk? Een vuurwants. Kikkerdril. Vogelpoep. Een braakbal? Bingo!

Dankzij dit boek met 52 zoektochten trek je er elke week van het jaar op uit in het groen. Ga samen op sporensafari, zoek gruwelijk vieze dingen tijdens de jakkiebakkietocht of organiseer een druk-op-de-knoptocht.

Wie wint de tuinvogelbingo? En wie is de held(in) van het waterwonderland?
Wie houdt het (niet) droog tijdens de regentocht?
En vooral: wie is er stoer genoeg voor een spannende Nachtelijke Missie?


Expeditie natuur - 52 zoektochten om mee(r) buiten te komen

Davidsfonds / vanaf 7 jaar / Spiraalband - 96 p. / 21 x 29,7 cm

Eigenschappen

Inhoud

Aantal bladzijden:
96

Eigenschappen

Afmeting:
21 x 29,7 cm