Mens & Maatschappij

Mens & Maatschappij

Davidsfonds Activiteiten / Op locatie en online
  1. Op
    19 sep
    inElewijt 
    # 14410

    In het groene hart van Hoeilaart ...

    groeit een verhaal dat je moet proeven ...

    Mens & Maatschappij Wetenschap & techniek Bezoek met gids Natuur
    In het groene hart van Hoeilaart ...
    Meer informatie
  2. Op
    22-29 sep
    inRanst 
    # 13973

    NIEUW - Op stap met Ferraris. De Ferrariskaart ontleed

    -

    Geschiedenis & Erfgoed Mens & Maatschappij Cursus 3 sessies
    NIEUW - Op stap met Ferraris. De Ferrariskaart ontleed
    Meer informatie
  3. Op
    22 sep
    inBalen 
    # 13541

    Dag van de notaris

    Infoavond: Huwelijkscontract - Samenlevingscontract

    Een samenwerking tussen Davidsfonds - Gezinsbond Balen - VC DE KRUIERIE

    Mens & Maatschappij Lezing 1 sessie Rolstoeltoegankelijk
    Dag van de notaris
    Meer informatie
  4. Op
    24 sep
    inTervuren 
    # 14127

    Achter de schermen van het VRTNWS

    Lezing door VRT-nieuwsanker Wim De Vilder

    Mens & Maatschappij Lezing Activiteit Cultuurregio Oost-Brabant
    Achter de schermen van het VRTNWS
    Meer informatie
  5. Op
    24 sep
    inTervuren 
    # 14439

    Lezing met Wim De Vilder Achter de schermen van VRT-Nieuws

    “Hoe komen elke dag Het Journaal, de radionieuwsuitzendingen, de artikels in de app van VRTNWS en de posts in de sociale media accounts van VRTNWS tot stand? Wie werkt hier allemaal aan mee? Hoe wordt beslist of iets nieuws wordt of niet? En hoe gaat een redactie om met een steeds grotere instroom van desinformatie? Het zijn enkele van de vragen die nieuwsanker Wim De Vilder aan bod laten komen in zijn lezing. Wim werkt al meer dan 25 jaar lang op de grootste nieuwsredactie van het land, en biedt u een blik achter de schermen van deze grote machine, die dag en nacht nieuws maakt, 365 dagen per jaar.”  

    Mens & Maatschappij Taal Lezing 1 sessie
    Meer informatie
  6. Op
    25 sep t/m 04 okt
    # 12072

    10-daagse vliegtuigreis naar Albanië : VOLZET!

    10-daagse vliegtuigreis naar Albanië

     van 25 september t.e.m. 4 oktober 2026

    Davidsfonds Meerbeke i.s.m. Liria Travel

    In het najaar van 2026 neemt Davidsfonds Meerbeke je mee naar Albanië, een land vol verborgen schatten en verrassingen...

    Kunst & Cultuur Mens & Maatschappij Ontspanning & Ontmoeten Architectuur
    10-daagse vliegtuigreis naar Albanië : VOLZET!
    Meer informatie
  7. Op
    25 sep
    inLinden 
    # 10945

    Het journaal maken in tijden van fake news

    Spreker: Tijs Mauroo

    Geschiedenis & Erfgoed Mens & Maatschappij Lezing 1 sessie
    Het journaal maken in tijden van fake news
    Meer informatie
  8. Op
    29 sep
    inSchilde 
    # 13350

    ' LUNA '

    "Luna, de maan van Terra, ontstaan, invloed op de aarde, observatie en culturele aspecten”

    Lezing door Roger Van derLinden.

    Geschiedenis & Erfgoed Mens & Maatschappij Lezing Activiteit
    Meer informatie
  9. Op
    30 sep
    inDeinze 
    # 13832

    Europa in de Storm.

    Herman Van Rompuy

    Mens & Maatschappij Politiek Lezing 1 sessie
    Europa in de Storm.
    Meer informatie
  10. Op
    01 okt
    inLandegem 
    # 14337

    De veiligheid van de Euro-Atlantische Zone.

    De oorlog in Oekraïne en de toestand van de Navo.

    Hubert De Vos

    Geschiedenis & Erfgoed Mens & Maatschappij Politiek Cursus
    De veiligheid van de Euro-Atlantische Zone.
    Meer informatie