-
Op27 febinKortrijk# 3391
Wat me lief was
Ontspanning & Ontmoeten Taal Literatuur 1 sessieBoekbespreking i.s.m. Openbare Bibliotheek, Kortrijk
-
Op27 feb t/m 27 mrtinHalle# 3233
Media aan de macht: oorlogsstokers of vredesduiven?
Mens & Maatschappij Politiek Cursus 4 sessiesPeter Verlinden toont je de invloed van de media op internationale conflicten en gunt je een blik achter de schermen van massamedia.
-
Op27 feb t/m 20 mrt# 3190
Alle wegen leiden naar Rome. Militaire en culturele expansie via Romeinse wegen.
Geschiedenis & Erfgoed Architectuur Cursus 4 sessiesRobert Nouwen over militaire en culturele expansie via Romeinse wegen in België en Europa.
-
Op26 febinGits# 3861
Bezoek AstroLAB Iris
Activiteit Bezoek met gidsAstroLAB IRIS is de benaming van de Project- en Volkssterrenwacht gevestigd in het Provinciaal Domein De Palingbeek te Zillebeke.
-
Op26 feb# 3923
Gegidst bezoek aan het museum Gevaert-Minne in St-Martens-Latem
Kunst & Cultuur Beeldende kunst Activiteit Bezoek met gidsHet gerenoveerde MUSEUM GEVAERT-MINNE is gevestigd in het voormalig woonhuis en atelier van schilder, dichter, schrijver en componist EDGAR GEVAERT. Hij was de zoon van een industrieel uit Oudenaarde en gehuwd met Marie, dochter van kunstenaar George Minne.
De collectie van het museum bestaat naast werken van Gevaert onder meer uit beelden en werken van Valerius de Saedeleer, Albijn Van den Abeele, Gustave van de Woestyne, Leon en Gust De Smet. Meesterwerken van het symbolisme, impressionisme en expressionisme uit de hoogtijdagen van Sint-Martens-Latem als kunstenaarsdorp.
-
Op26 feb# 4032
Ledenfeest met viering 70 - jarig bestaan
1 sessie Activiteit Bijeenkomst afdelingDe Davidsfondsafdeling Westende - Lombardsijde viert zijn 70 - jarig bestaan in De Zeekameel
-
Op26 feb# 4089
Junior journalist
Activiteit Junior Journalist BijeenkomstProclamatie Junior journalisten
-
Op26 feb# 3626
Aperitiefgesprek met Mathias De Prest
ActiviteitMathias De Prest (°1978) ging naar de lagere school in Adegem en naar de middelbare school in Gent, waar hij bleef hangen voor een studie Germaanse talen. Zijn aanvullende studie Cultuurmanagement in Antwerpen bracht hem tijdelijk terug naar zijn roots in de functie van cultuurbeleidscoördinator van de gemeente Maldegem. Daarna werkte hij als zakelijk leider en dramaturg bij de theatergezelschappen Larf, Nunc en Baff, waarna hij als scenarist de televisiewereld indook. Daar werkt Mathias al 17 jaar voor diverse Vlaamse en Duitse reeksen. Door zijn ervaring met het schrijven van telenovelles werd hij in 2021 hoofdschrijver van de vtm-reeks Lisa.
Mathias verdeelt zijn vrije tijd tussen reizen, lezen en lopen en dan nog liefst in combinatie met elkaar. Als ultraloper is hij erg actief in de organisatie van de Mauerweglauf, een 100 mijl-loopwedstrijd, die geschiedenis en sport verbindt op de sporen van de Berlijnse muur.
Sinds 2010 woont Mathias in Berlijn. Sinds kort pendelt hij tussen Berlijn en Leuven, waardoor hij ook weer iets vaker in Adegem langskomt.
Tijdens het aperitiefgesprek op 26 februari probeert interviewer Christa Grijp meer te vernemen over de oud-Adegemnaar en zo antwoord te geven op tal van vragen die bij de toehoorders leven.
Afspraak om 10 u. in de cafetaria van cc Den Hoogen Pad, Elisabethstraat 3 in Adegem.
-
Op25 feb# 3099
Theater 'Perpetuum Mobile'
ActiviteitPerpetuum Mobile is een tragikomisch verhaal in vijf bedrijven dat gaat over het faillissement van ambitie, faam, vriendschap en goede bedoelingen. Elk bedrijf gaat vijf jaar terug in de tijd. Steeds dieper naar de kern. De kern van het probleem.
Op de planken: Ini Massez, William Boeva, Peter Thyssen en Bert Verbeke.
In cc Den Hoogen Pad, Elisabethstraat 3 te Adegem.
Foto: Benny De Grove
-
Op25 feb# 3524
Zet'je 56 : Bart Verhelle, Arnold Sercu en Piet Soete in het spoor van Toon
Muziek ActiviteitEen programma waarin Piet Soete, Bart Verhelle en Arnold Sercu ons meenemen op hun trein van liedjes en kleine wijsheden, om halt te houden in de stationnetjes uit de tijd van Wim Sonneveld, Toon Hermans en vele andere Vlaamse en Nederlandse artiesten. Op hun 'eigen wijze' brengen zij met drie stemmen, een piano, een contrabas en een hobo, onvergetelijke melodieën opnieuw tot leven.
- Vorige pagina
- 1
- ...
- 607
- 608
- 609
- ...
- 804
- Volgende pagina