-
Op12 aprinWestende# 10414
Lentewandeling in Oostende Oosteroever
Geschiedenis & Erfgoed 1 sessie Activiteit WandelingLentewandeling in Oostende Oosteroever.
Meer informatie
-
Op12 aprMeer informatie# 9815
Gegidste Daguitstap naar Rijsel
Dagevenement Activiteit Cultuurregio GentWandel door de geplaveide straatjes en pleintjes en ontdek het erfgoed, de geschiedenis van de stad via de mooiste plekjes en monumenten. Volg uw gids door de smalle straatjes en historische pleinen van Oud Lille. Bezoek Hospice Comtesse en het Palais des Beaux-Arts.
-
Op11 aprMeer informatie# 10370
Van creatie tot emotie. Bedrijfsbezoek aan Piano's Maene
Ontspanning & Ontmoeten Muziek Bezoek met gids Ontmoeting met receptieWe brengen een bedrijfsbezoek aan het Atelier Chris Maene in Ruiselede. Tijdens een rondleiding in de gebouwen van Piano’s Maene krijgen we uitleg over de geschiedenis van de piano en het verhaal van Steinway. In het Technisch Atelier krijgen we te zien hoe de Chris Maene Straight Strung Concert Grand op artisanale wijze wordt gebouwd.
Na de rondleiding worden we vergast op een kort maar uniek concert. Gedurende een half uur maken we een laagdrempelige reis door de muziek- en pianogeschiedenis, waarbij elk muziekwerk wordt gespeeld op een andere piano uit de geschiedenis, van klavecimbel, over pianoforte tot en met de hedendaagse vleugelpiano.
Programma
- 18 u. Ontvangst met koffie
- 18.30 u. Rondleiding in Piano’s Maene, gevolgd door concert
- 21.30 u. Een glaasje ter afsluiting
- 22 u. Einde
Praktisch
Voor wie zelf rijdt: afspraak bij Piano’s Maene, Industriestraat 42, 8755 Ruiselede.
Voor wie liever carpoolt (mits aanvraag vooraf): aan Wondelgem Dries (rechtover KBC) om 17.15 u.
Het aantal deelnemers is beperkt tot 35. Snel inschrijven is dus de boodschap.
PRIJS: 25 euro - leden Davidsfonds: 20 euro
Betalen: overschrijving op rek.nr. BE63.9733.7851.0808.
Inschrijven: e-mail met bevestiging van uw deelname naar nadine.lenssens@telenet.be
-
Op10 aprinPutte# 10396
Regioraad Rivierenland
Ontspanning & Ontmoeten Bijeenkomst Cultuurregio Rivierenland GastvrijOntmoetings- en uitwisselingsavond voor Davidsfondsvrijwilligers.
Meer informatie
-
Op10 apr# 10344
Leeskring DF Hever-Schiplaken-Boortmeerbeek
Taal Literatuur Activiteit BijeenkomstBespreking van Monsieur Hawarden van Filip De Pillecyn.
Ten huize van Griet Thienpont in Schiplaken.
Begeleiding: Lutgarde Missoul Meer informatie
-
Op10 aprinBrugge# 9535
Leesgroep over ‘Bevroren levens’ van Inge Denaeghel (sessie 3/3)
Taal Literatuur 3 sessies ActiviteitLeesgroep waarbij we samen, zonder specialistisch te worden, aspecten van het boek met mekaar uitwisselen, de eerste keer in aanwezigheid van de auteur.
Meer informatie
-
Op10 aprinWijnegem# 9194
Leeskring. Carlota, de vrouw die rozen at - Kristien Dieltiens
Literatuur 1 sessie Nederlands | C1/C2 vaardige gebruiker RolstoeltoegankelijkLeeskring.
Meer informatie
-
Op10 apr# 10349
Bezoek aan het Snijders-Rockoxhuis Antwerpen
Geschiedenis & Erfgoed Architectuur Beeldende kunst DiversiteitSnijders-Rockoxhuis, Antwerpen NOG 3 PLAATSEN VRIJ op datum van 20/3/2025
Meer informatie
-
Op10 apr# 10180
Daguitstap Tabloo museum radioact Dessel - Abdij Postel - 43deeln
Geschiedenis & Erfgoed Mens & Maatschappij Wetenschap & techniek LokaalBusreis, vertrek aan de sporthal van Veerle ( Kwade Plas 4 , 2431 Veerle ) om 8u30. Bij aankomst Tabloo: koffie+koffiekoek. Om 10u bezoek museum Tabloo (bezoekerscentrum radioactiviteit met expo).
Om 12u middagmaal in Brasserie van Tabloo: Groentensoep met brood, Hongaarse goulash met rundsvlees en paprika met frietjes OF Gepaneerde wijtingfilet(vis) met frisse salade en tartaarsaus met frietjes. Geef uw keuze door.
Om 14u30: Postel rondleiding Abdij (romaanse kerk, koer met beiaardtoren, de prelaatkapel, pesthuisje), een korte abdijfilm &bezoek bibliotheek (handschriften op perkament, wiegendrukken en drukken uit 15e tot18e eeuw); met gidsen.
Broodjesmaal rond 17u15 in Gasthof De Beiaard nabij de abdij.Terug thuis ca.19u.
Meer informatie
- Vorige pagina
- 1
- ...
- 289
- 290
- 291
- ...
- 1026
- Volgende pagina