33e Tweedehands Boeken- en Platenverkoop, t.v.v. In de Buurt vzw
Tijdens dit weekeinde, traditioneel het laatste van de krokusweek, verwelkomen we je graag op de 33e verkoop van Tweedehands Boeken en Platen, een traditionele benefietactie van DF Mortsel, opnieuw ten voordele van In de Buurt vzw (Mortsel).
Tijdens dit laatste weekeinde van de krokusweek, verwelkomen we je graag op de 33e jaarlijkse verkoop van tweedehands boeken en platen, ten voordele van In de Buurt vzw: buurthuis/geefwinkel/voedselbedeling.
Ons aanbod is opnieuw flink vernieuwd en aangevuld dank zij vele genereuze schenkers van boeken, oudere uitgaven, prentkaarten, doodsprentjes, enz.
De muziekafdeling (elpees, cd’s, dvd’s), hebben we opnieuw grondig onder handen genomen.
Wie onze prijzen kent, weet dat we beginnen aan 20 en 50 cent, romans aanbieden tegen 1 of 2 euro (ook in Frans, Engels, Duits e.a.) en grootformaat kunstboeken aan scherpere prijzen dan elders: iedereen vindt hier zijn gading!
Informatie over de begunstigde vind je op z'n aanwezigheid op het web:
Facebook > https://www.facebook.com/indebuurtmortsel
Webpagina > https://indebuurtvzw.be/