Over EXPO BACK TO POMPEII

11 jun
Brussel - Tour & Taxis # 14040

EXPO BACK TO POMPEII

We ontdekken het dagelijks leven van een Pompeiiaanse familie in meeslepende omgevingen van uitzonderlijke kwaliteit. Tour & Taxis te Brussel. Om 14 uur. Trein in Denderleeuw om 12.40 uur.Inschrijven voor 30 mei 2026 via info@davidsfondsdenderleeuw.be en betaal 30€ (inkom en treinrit H/T) op rekeningnummer BE48 4344 1685 0127 van Davidsfonds Denderleeuw.

donderdag 11 juni 2026 van 12:40 uur tot 17:00 uur

We gaan terug in de tijd en nemen een duik in het hart van Pompeii, een oude stad bevroren in de geschiedenis door de woede van de Vesuvius.

We ontdekken het dagelijks leven van een Pompeiiaanse familie in meeslepende omgevingen van uitzonderlijke kwaliteit. We verkennen gereconstrueerde Romeinse huizen, ambachtelijke werkplaatsen en uitgaansgelegenheden, allemaal nagemaakt met precisie en aandacht voor detail. We ontdekken de fascinerende archeologische ontdekkingen en aangrijpende menselijke verhalen die uit de as zijn opgedoken. Beleef de laatste tragische momenten van de stad in een adembenemende show die je sprakeloos achterlaat.

Deze expo gaat door in Tour & Taxis te Brussel. We worden om 14 uur verwacht om de rondleiding te starten. Een audiogids per persoon is voorzien.

We nemen de trein in Denderleeuw om 12.40 uur naar Brussel Noord.

Wie graag mee wil, schrijft zich voor 31 mei in, via info@davidsfondsdenderleeuw.be en betaalt 30€ (inkom en treinrit H/T) op rekeningnummer BE48 4344 1685 0127 van Davidsfonds Denderleeuw.

Labels: Kunst & CultuurArchitectuurDagevenement1 sessieNederlands | C1/C2 vaardige gebruikerBezoek met gidsCultuurregio DenderregiobezoekBegeesterendLeergierig