Natuurwandeling in Kortemark
Pinksterwandeling in Kortemark
Graag nodigen we jullie uit voor onze jaarlijkse pinkstermaandag cultuur- en natuurwandeling. Dit keer verkennen wij het natuurgebied van het Kortemarkse Kouterveld.
Onze gids Thijs Declercq zal ons met een vleugje cultuur en natuur uitgebreid, deskundig en geanimeerd begeleiden op deze wandeling van ongeveer anderhalf uur. Na de wandeling genieten we nog van een stukje taart met koffie of thee in Het Concept op de markt van Kortemark.
Praktisch:
Pinkstermaandag 25 mei 2026 om 14.15u
Adres : Koutermolenstraat tegenover 4A te Kortemark. Carpoolen wordt aangeraden wegens de weinige parking in de straat
Inschrijven kan tot woensdag 20 mei via email: davidsfondsroeselare@gmail.com met betaling op rekeningnummer BE73 4675 0026 5160.
Gelieve degelijke wandelschoenen of laarzen te voorzien indien de natuurgoden de Handsamevallei wat zompig hebben gemaakt. Ook een verrekijker en/of vergrootglas meebrengen valt ten zeerste aan te raden.
We wensen u alvast een prachtige natuurwandeling!