Jubileumfeest - 150 jaar Davidsfonds - Praktisch

17 jan
Leuven - Sint-Michiels Vredeskerk, Leuven - Universiteitshal KU Leuven # 12714

Jubileumfeest - 150 jaar Davidsfonds

150 jaar Davidsfonds: een jaar vol feestgedruis!

Van 15 januari 2025 tot en met 17 januari 2026 zet Davidsfonds zijn 150-jarig jubileum in de kijker met een feestjaar vol inspirerende activiteiten in Vlaanderen en Brussel.
Het hoogtepunt en sluitstuk van dit jaar? Dat volgt op zaterdag 17 januari 2026!

We starten de dag met een plechtige eucharistieviering in de Sint-Michiels Vredeskerk. Daarna verwelkomen we u in de Universiteitshal van KU Leuven voor een academische zitting en de feestelijke voorstelling van het jubileumboek in de Promotiezaal.
We ronden de dag af en klinken samen op 150 jaar Davidsfonds tijdens een receptie in de Jubileumzaal.

En er is meer! Vanaf 14.00 uur kunt u in de Jubileumzaal genieten van een unieke gelegenheidstentoonstelling die 150 jaar Davidsfonds tot leven brengt.

Samen maken we er een onvergetelijke dag van!

zaterdag 17 januari 2026 van 10:30 uur tot 18:30 uur

 Enkele praktische mededelingen:

  • In de kerk kan het rond deze tijd van het jaar koud zijn. Wij voorzien alvast dekentjes, maar het is geen overbodige luxe om u warm aan te kleden.
  • Voor een bezoek aan het Contiusorgel: houd er rekening mee dat u onderweg veel trappen en zelfs een trapladder moet beklimmen.
  • Er zullen die dag foto- en filmopnames gemaakt worden. Als u niet in beeld wilt komen, kunt u dit ter plaatse aangeven.
  • Beide locaties zijn rolstoeltoegankelijk. Heeft u toch assistentie nodig, meld dit dan op voorhand.
  • Tijdens de dag kunt u de QR-code van Momentshare scannen om uw persoonlijke foto’s en filmpjes met ons te delen – hoe meer, hoe liever!
  • De afdelingsvlaggen zullen via de regioraden in het voorjaar (eind maart – begin april) terug bij de afdeling worden bezorgd. Heeft u ze sneller nodig, neem dan contact op met uw regiocoördinator.

Inschrijven kan tot woensdag 7 januari 2026, 12.00 uur.

Documenten

Labels: Ontspanning & OntmoetenRolstoeltoegankelijkActiviteitBijeenkomstOntmoeting met receptie150 jaar Davidsfonds150-jaar