-
Op15 novMeer informatie# 2903
Gentbrugge - De verdeelde staten van Amerika.
Mens & Maatschappij Lezing Politiek 1 sessieThomas De Graeve (1983) heeft al sinds hij tiener was een fascinatie voor de VS. Zijn eerste reis naar de VS maakte hij op zijn 17de, naar New York City en Washington DC. Een paar maanden later, zag hij de WTC-torens instorten. Het maakte de interesse in de VS en de positie van het land in de wereld enkel groter.
-
Op15 novDeze activiteit werd geannuleerdinBetekom# 3082
Geannuleerd: Door het oog van de schilder / dr. Frank Goes
Ontspanning & Ontmoeten Lezing Beeldende kunst RolstoeltoegankelijkDr. Frank Goes onderzoekt het verband tussen bepaalde oogafwijkingen en de invloed daarvan op het werk van een aantal gekende kunstschilders.
Meer informatie
-
Op15 novinLeuven# 2362
boekpresentatie 'Het breinweb van de tijd'
Religie & Zingeving Lezing Ontmoeting met receptie FilosofiePrior Dirk Hanssens osb bundelde 52 beschouwingen en gedichten,
netjes geordend volgens de weken van het jaar, over onderwerpen die ons allen raken.
Meer informatie
-
Op15 novMeer informatieinKapellen# 2801
Proeverij van sherry met fijne tapas.
Lezing 1 sessie Rolstoeltoegankelijk ActiviteitVoordracht door WIM CASTEUR, sommelier.
En voor de belangstellenden in de namiddag: workshop 'tapas'
-
Op15 novinKapellen# 2552
Proeverij van sherry met fijne tapas
Ontspanning & Ontmoeten Workshop Bijeenkomst DiversiteitEn voor belangstellenden in de namiddag kookworkshop 'tapas'.
Meer informatie -
Op15 novinMortsel# 2667
Keuzefilm bij Cinema M 'L'événement'
Voorstelling (theater, literatuur, film,...) Film 2 sessies RolstoeltoegankelijkEén keer per maand raadt Davidsfonds je een film bijzonder aan, vandaag:
L’événement (regie: Audrey Diwan; FR, 2021).
In 2000 publiceerde kersverse Nobelprijswinnares Annie Ernaux haar autobiografische sociale roman Het voorval (*) waarin ze het verhaal doet van haar abortus toen ze in de 1960’s studente was. Maar dat was illegaal en maatschappelijk niet aanvaard, tot de Franse wet van 1975.
Meer informatie
-
Op15 novMeer informatie# 1678
Voordracht over Oekraine
Lezing 1 sessie RolstoeltoegankelijkVoordracht door Ria Laenen in De Cluyse Merksem
-
Op15 novMeer informatie# 3415
Brugge - praatkaffee
Dagevenement Bijeenkomst 1 sessie Activiteitgezellige bijeenkomst met leden Brugge
- Vorige pagina
- 1
- ...
- 962
- 963
- 964
- ...
- 1075
- Volgende pagina