-
Op10 jun# 4587
Stadsbezoek Mechelen
1 sessie Wandeling met gidsStadsbezoek Mechelen met gids
-
Op10 jun# 4690
POP-UP GEGIDSTE WANDELING in GENT op zaterdag 10 juni
Kunst & Cultuur Beeldende kunst Activiteit Wandeling met gidsEen onverwachte kans om een zeer originele wandeling in Gent mee te maken.
Christien BATSLE en Davidsfonds Oostakker nodigen jou uit op de gegidste wandeling:
Streetart, Graffiti, Kunst in de Openbare Ruimte:
GELIEFD, GEDOOGD, VERGUISD.
Een hedendaagse wandeling door het historisch stadscentrum van Gent. -
Op10 jun t/m 30 sepinRonse# 4783
de Ronde van Ronse
Geschiedenis & Erfgoed Ontspanning & Ontmoeten Activiteit FietstochtOntdek het prachtige Ronse via deze fietszoektocht
-
Op10 jun# 4689
Bezoek aan het COBRA-depot
Geschiedenis & Erfgoed Kunst & Cultuur Ontspanning & Ontmoeten 1 sessieZaterdag 10 juni 2023, afspraak om 9.50 u., start bezoek 10 u. (tot ca. 12 u.)
CoBrA-depot, Van Aerdtstraat 33, Antwerpen
-
Op10 juninSchilde# 4413
Daguitstap
Geschiedenis & Erfgoed Ontspanning & Ontmoeten Dagevenement 1 sessieDaguitstap naar Turnhout en Merksplas
We beginnen met een koffie in Café de Sorbonne op de Markt, waarna we om 10.00u een geleid bezoek brengen aan “Het Kasteel” of het gerechtshof aan de Warande. Bij dit bezoek bestijgt men nogal wat trappen en er is geen praktische lift. Daarom hebben we voor de mensen die al die trappen niet zien zitten, een alternatief voorzien: een geleid bezoek aan het prachtige “Begijnhof”.
We komen terug samen om 12.00u en rijden richting Merksplas waar we eten in een bekend restaurant: “De Bosduif” met apero, soep, keuze tussen twee hoofdschotels, twee desserts, drank en koffie.
Om 14.30u gaan we naar “Kolonie 7” in Merksplas, voor een geleid bezoek aan de gerestaureerde infrastructuur van wat vroeger de landloperskolonie was.
Daarna is er vrije tijd voor een vrij bezoek aan de tentoonstelling en/of een pint .
Vertrek vanuit Merksplas om18.00u.
Waar: Samenkomst op de parking van WERF44, Schoolstraat 44 Schilde.
Wanneer: Zaterdag 10 juni 2023, instappen in de bus vanaf 7.45u, vertrek om 8.00u stipt
Kostprijs: DF Leden € 77/pers; Niet leden € 82/pers. Inschrijven is verplicht vóór 1 juni 2023 op nr BE57 4037 0680 6135 van Davidsfonds Schilde, met vermelding van uw keuze: bezoek Begijnhof (B) of bezoek Kasteel (K).
Info: achiel.ossaer@skynet.be tel 03 383 39 03
https://www.davidsfondsschilde.be/activiteiten/10-06-23-daguitstap-turnhout-merksplas/
-
Op09 jun# 4669
Bezoek aan wijnkasteel Duras en degustatie
OPGELET : Annulatie van onderstaande activiteit wegens het plotse overlijden van Davidsfonds voorzitter Patrick Vyvey .
Vrijdag 9 juni 2023:Bezoek Kasteel van Duras & Wijndomein ‘Gloire de Duras’
-
Op09 jun# 4640
Expo 'De Pelgrim' in het KMSKA
Kunst & Cultuur Literatuur Architectuur Beeldende kunstKunst en zingeving in een onttoverde wereld (1924 - 1931)
-
Op09 jun# 4685
Daguitstap naar Lessines en het 'Hôpital Notre-Dame à la Rose'
Geschiedenis & Erfgoed Architectuur Dagevenement 1 sessieBezoek aan Lessines met o.a. de porfiergroeven en het Hôpital Notre-Dame à la Rose
-
Op08 jun# 1990
Lezing: Poolshoogte
Mens & Maatschappij Politiek Lezing EuropaNa WOII trokken tienduizenden inwoners van de toenmalige Poolse stad Lwów – nu Lviv in Oekraïne – naar Wrocław (voordien Breslau). Ze namen de huizen in van de verdreven Duitse bewoners. Op het puin bouwden ze een nieuw leven uit, in het keurslijf van het communistische regime.
-
Op08 jun# 3504
Leeskring DF Hever-Schiplaken-Boortmeerbeek
Literatuur Activiteit BijeenkomstBespreking: De overlevenden van Alex Schulman
Ten huize van Griet Thienpont in Schiplaken.
Begeleiding: Lutgarde Missoul
- Vorige pagina
- 1
- ...
- 498
- 499
- 500
- ...
- 772
- Volgende pagina