-
Op14-28 feb# 6327
NIEUW - Hoe dichtbij ligt China?
Geschiedenis & Erfgoed Avondcursus Cursus 3 sessiesVoormalig nieuwsanker en journalist Stefan Blommaert geeft vanuit eerste hand inzicht in het China van vandaag.
-
Op14-28 feb# 7043
Davidsfonds Academie: Hoe dichtbij ligt China?
Avondcursus 3 sessies Activiteit Academie nieuwsbriefVoormalig nieuwsanker en journalist Stefan Blommaert geeft vanuit eerste hand inzicht in het China van vandaag.
-
Op14 feb# 6208
Bedrijfsbezoek aan Vossal in Beerse
ActiviteitAluminium vakmanschap sinds 1978.
-
Op13 feb# 7100
TIELEN Davodinsdag 13 feb. 2024 20.00 uur Tom Zwaenepoel
Religie & Zingeving Lezing ActiviteitTielen Davodinsdag 13 feb. 2024 20.00 uur .Tom Zwanepoel bespreekt het reilen en zeilen in Vaticaanstad. Een indringende kijk achter de schermen.
-
Op13 feb# 7156
Tijdgeest. Een perspectief op mens en tijd.
Mens & Maatschappij Religie & Zingeving LezingIn “Tijdgeest: een perspectief op mens en tijd“ beschrijft Rik Torfs de speerpunten, de vooroordelen en de taboes van ons heden-daagse levensgevoel.
Hij bestudeert hoe ze doordringen in alle grote thema’s van het moderne leven, zoals de vrijheid van meningsuiting, de nieuwe invulling van de zeven hoofdzonden, het geloof in de wetenschap, de angst voor het ongrijpbare en de kracht van het slachtofferschap. -
Op13 febinBilzen# 7046
Lezing:’ Tuinen als spiegel van de geschiedenis’
Geschiedenis & Erfgoed Lezing Cultuurregio LimburgIn deze lezing verneem je hoe de mens in de loop van de oudheid tot heden tegenover de natuur stond en hoe hij in de tuin laat zien.
-
Op13 febinSinaai# 6541
Valentijnslezing
Lezing Activiteit lezingIn de lusthof van Venus. Afrodisiaca door de eeuwen heen.
-
Op13 feb# 7113
De Dulle Griet of Het Groot Kanon te Gent
Geschiedenis & Erfgoed Lezing Rolstoeltoegankelijk LokaalIn deze lezing komen we alles te weten over de maten en het gewicht, de eigenschappen, de vervaardiging en het gebruik van de Dulle Griet (Het Groot Kanon) en we horen uiteraard ook de wilde verhalen over dit unieke militaire monument in Gent.
-
Op13 febinTongerlo# 6135
Het had waar kunnen zijn: Fake News & Desinformatie | Tim Verheyden
Mens & Maatschappij Diversiteit Politiek Wetenschap & techniekFake news en desinformatie zijn cruciale delen van de strategie van de Russische president Poetin in zijn oorlog met Oekraïne. Het doel is chaos en conflict. Hoe is het zover...
-
Op13 febinAlken# 7138
The Beatles, onvergetelijk
Lezing Rolstoeltoegankelijk Activiteit ConcertMuzikaal verhaal door Marc Erkens.
- Vorige pagina
- 1
- ...
- 365
- 366
- 367
- ...
- 804
- Volgende pagina