-
Op25 febinWestende# 7185
Ledenfeest: Breughelmaaltijd
Ontspanning & Ontmoeten 1 sessie Activiteit BijeenkomstBreughelmaaltijd ( ledenfeest )
-
Op25 feb# 7132
Aperitiefconcert met Musilene in Westerlo
Kunst & Cultuur Muziek 1 sessie ActiviteitHet symfonisch jeugdorkest MUSILENE staat onder leiding van
Thomas Geudens en Yanou Vanermen
-
Op25 feb# 6848
APERITIEFCONCERT
Kunst & Cultuur Mens & Maatschappij Ontspanning & Ontmoeten Muziek- met Karlien Vanhoutte (spinet),
- Els Brys (dwarsfluit) en
- Guillaume Noppe (orgel)
Sint-Martinuskerk KOOLSKAMP
-
Op25 febinBrussel# 6774
NIEUW - 2024: een verkiezingsjaar - lezing Dave Sinardet
Mens & Maatschappij Politiek Cursus 1 sessieDave Sinardet bespreekt de staat van het Belgische federalisme.
-
Op25 febinBeveren# 5758
Zeitgeist Lezingen '24 Stefan Blommaert China
Mens & Maatschappij Politiek Lezing ActiviteitGrote mogendheden in een wereld en tijden van verandering Lezing door Stefan Blommaert over CHINA
-
Op25 feb# 7089
Asperitief 25 feb 2024
ActiviteitWe nodigen je graag uit op ons tweede A(s)peritiefje.
Dit jaar geen poëzie, maar literatuur. En omdat het nog steeds valentijntjesmaand is: ietwat ondeugende literatuur.
Frank Degruyter vertelt ons - op zijn eigen fijnzinnig-humoristische wijze - enkele verhalen uit de Decamerone van Giovanni Boccaccio.Verhalen waarin passie, erotiek en ontucht centraal staan. Verhalen over de waanzin die veroorzaakt wordt door verliefdheid. “Warme” verhalen dus, maar steeds met een knipoog. Vertellingen waar sensualiteit en humor elkaar vinden.
-
Op25 febinNazareth# 5260
Nazareth - Leven met de ziekte van Parkinson
Mens & Maatschappij Activiteit BijeenkomstGetuigenis door Ronny Leyman
VOLZET
-
Op25 feb# 7148
Matinee met Inge Vrancken
Mens & Maatschappij Politiek Lezing 1 sessieIsraël en de Palestijnen: een onoplosbaar conflict?
Voordracht door Inge Vrancken
een organisatie van Oudleerlingenvereniging Aangenomen College en Klein-Seminarie
-
Op25 feb# 5866
Junior journalist
ActiviteitProclamatie van de junior journalist met als thema "Oost west thuis best ".
Kinderen, ouders, familie en leerkrachtenzijn allemaal welkom
-
Op25 feb# 6933
Aperitiefgesprek met Marie-Anne Standaert
ActiviteitTijdens een aperitiefgesprek op zondagvoormiddag vertelt Marie-Anne Standaert over haar leven vol (jazz)muziek. Ze werd geboren in het landelijke Adegem, waar ze op 11 jarige leeftijd in de plaatselijke fanfare de bugel ter hand nam. Al vlug voelde ze dat dit datgene was wat ze later wou doen! Het werd een echte passie en doorheen de middelbare en hogere studies bleef muziek altijd op de eerste plaats komen. Uiteindelijk trok ze naar het conservatorium van Brussel voor een jazzopleiding trompet. Van het ene kwam het andere. Gaandeweg speelde Marie-Anne in steeds meer groepen en projecten, van allerlei aard.
Welkom in de cafetaria van cc Den Hoogen Pad, Elisabethlaan 3 in Adegem.
- Vorige pagina
- 1
- ...
- 353
- 354
- 355
- ...
- 804
- Volgende pagina