-
Op10 sepinRetie# 10551
TOM SOFFERS // ENERGIE
Mens & Maatschappij Wetenschap & techniek Lezing WereldENERGIE
Meer informatie
-
Op10 sepMeer informatie# 11821
Statutaire vergadering
Ontspanning & Ontmoeten Activiteit Bijeenkomst Cultuurregio GentWe blikken samen terug op onze zomerzoektocht door Sint-Niklaas, Sinaai en Beveren.
-
Op10 sep# 10692
Lia van Bekhoven "Leven (en lijden) bij de Britten"
Mens & Maatschappij Lezing 1 sessie RolstoeltoegankelijkIn een boeiende lezing vertelt Lia van Bekhoven hoe ze aan haar verhalen komt als correspondent voor Nederlandse en Vlaamse media en hoe het is om met de Britten te leven.
Meer informatie
-
Op10 sepinBrussel# 11081
GEZELLIGE STARTNAMIDDAG
Rolstoeltoegankelijk Activiteit Bijeenkomst Cultuurregio BrusselStart werkjaar 2025 - 2026
Meer informatie
-
Op10 sep# 11208
De wieg van Antwerpen
Geschiedenis & Erfgoed Activiteit Lokaal Cultuurregio KempenHoe is Antwerpen ontstaan??
Meer informatie
-
Op09 sepMeer informatieinMol# 11240
De schaduw van de bevrijding: België 1944-1945 Peter Schrijvers
Geschiedenis & Erfgoed Lezing 1 sessie Cultuurregio KempenIn deze lezing werpt de spreker een nieuw licht op de bevrijding van België. Schrijvers steunt op uniek bronnenmateriaal en talloze (geschreven en fotografische) getuigenissen. Aan bod komen o.a. de Duitse aftocht, de de Belgische verzetsgroepen en de euforie van de bevrijde bevolking in september 1944.
Deelnameprijs € 10 - € 5 met een DF cultuurkaart
-
Op09 sepinOlmen# 11475
Dag van de Notaris
Lezing 1 sessie Basiscursus ActiviteitINFO-avond over SUCCESSIEPLANNING. Notaris Erika ROOSEN.
Meer informatie
-
Op09 sep# 11189
Leeskring "De nieuwe bazin" - Ludo Enckels
Taal Literatuur 4 sessies ActiviteitWe lezen bovenstaand boek en bespreken in Trefpunt (vroegere pastorie achteraan) - Kloosterstraat Gierle
Meer informatie
-
Op09 sep# 11371
Lezing: Oude Herentalsche straatnamen.
Geschiedenis & Erfgoed Lezing 1 sessie RolstoeltoegankelijkStadsgids en ons DF-lid Mil Blancquaert vertelt ons hier alles over. Hij vertrekt van een kaart uit de 16de eeuw. De oude en nieuwe namen leren heel veel over de evolutie van onze stad en over de ontwikkeling van het uitzicht en de rol van onze straten.
Meer informatie
-
Op09 sep# 12093
Wandeling in Natuurreservaat De Maten
1 sessie Activiteit Wandeling met gids Cultuurregio Limburgo.l.v. lid en gelegenheidsgids Luc AERTS
Meer informatie
- Vorige pagina
- 1
- ...
- 220
- 221
- 222
- ...
- 1025
- Volgende pagina