-
Op17 jan# 12877
Jan Leyers "Bij de Duitsers"
Geschiedenis & Erfgoed Mens & Maatschappij Lezing 1 sessieJan Leyers maakte een lange reis door Duitsland en vond een land in diepe crisis: Made in Germany staat niet langer garant voor kwaliteit. Op technologisch vlak lopen de Duitsers hopeloos achter en hun befaamde Gründlichkeit en Effizienz zijn schaduwen geworden. Wat is er aan de hand? Wat liep er mis? Wat met hun beladen verleden? Hoe zien ze hun toekomst?
Meer informatie
-
Op17 jan# 9912
NIEUWJAARSFEEST MET GC DE ZEYP
Ontspanning & Ontmoeten Nederlands | A1/A2 basisgebruiker Rolstoeltoegankelijk Sociaal tariefKom jij mee samen met alle sociaal culturele verenigingen en de medewerkers van het GC De Zeyp in Ganshoren het glas heffen op het nieuwe jaar?
Afspraak op 17 januari 2026! Meer informatie
-
Op17 jan# 11349
Nieuwjaarsdiner met muzikale omkadering
Ontspanning & Ontmoeten Activiteit Ontmoeting met receptie Cultuurregio Antwerpen"Zin in een gezellige avond vol smaak en muziek? Kom mee genieten van een heerlijk driegangendiner en een vrolijk meezingmoment met Griet Goris!"
Meer informatie
-
Op17 jan# 12122
Sint-Antoniusfeest
Religie & Zingeving Zingeving Rolstoeltoegankelijk ActiviteitMet vzw 'HOU(T) ME VAST als goede doel
Meer informatie
-
Op17 jan# 10979
Expo: ‘Magritte, La Ligne de Vie’ in KMSKA te Antwerpen
Geschiedenis & Erfgoed Kunst & Cultuur Beeldende kunst 3 sessiesmet Inez Dechamps
Davidsfonds Lier
Meer informatie
-
Op17 jan# 12714
Jubileumfeest - 150 jaar Davidsfonds
Ontspanning & Ontmoeten Rolstoeltoegankelijk Activiteit Bijeenkomst150 jaar Davidsfonds: een jaar vol feestgedruis!
Van 15 januari 2025 tot en met 17 januari 2026 zet Davidsfonds zijn 150-jarig jubileum in de kijker met een feestjaar vol inspirerende activiteiten in Vlaanderen en Brussel.
Het hoogtepunt en sluitstuk van dit jaar? Dat volgt op zaterdag 17 januari 2026!We starten de dag met een plechtige eucharistieviering in de Sint-Michiel Vredeskerk. Daarna verwelkomen we u in de Universiteitshal van KU Leuven voor een academische zitting en de feestelijke voorstelling van het jubileumboek in de Promotiezaal.
We ronden de dag af en klinken samen op 150 jaar Davidsfonds tijdens een receptie in de Jubileumzaal.En er is meer! Vanaf 14.00 uur kunt u in de Jubileumzaal genieten van een unieke gelegenheidstentoonstelling die 150 jaar Davidsfonds tot leven brengt.
Samen maken we er een onvergetelijke dag van!
Meer informatie
-
Op16 janMeer informatieinMortsel# 12282
Feestelijke prijsuitreiking Junior Journalist
Mens & Maatschappij 1 sessie Nederlands | B1/B2 zelfstandige gebruiker RolstoeltoegankelijkIn onze lokale voorronde gaven onze jonge journalisten een eigen interpretatie aan het thema “Is dat ECHT?. Vandaag krijgen alle deelnemers een boek.
-
Op16 jan# 12802
Opfrissing van de wegcode.
Deze cursus is volzet.
Opfrissing van de wegcode.
Meer informatie
-
Op15 jan# 11568
FRANKRIJK, een onmogelijk land
Geschiedenis & Erfgoed Kunst & Cultuur Architectuur Beeldende kunstLezing over ons welbekende buurland Frankrijk door rasreporter Steven Decraene.
Meer informatie
-
Op14 janOnline Dit is een online activiteit# 12670
WEBINAR - Het Sigmaplan door de jaren heen
Webinar 1 sessie Basiscursus AcademieHet ecosysteem van de Schelde als toonbeeld van integraal waterbeheer.
Meer informatie
- Vorige pagina
- 1
- ...
- 131
- 132
- 133
- ...
- 1051
- Volgende pagina