-
Op05 febinKapellen# 12130
De toekomst van de ruimtevaart
Wetenschap & techniek 1 sessie Activiteit Cultuurregio AntwerpenTijdens deze lezing bekijken we de nieuwe trends in ruimtevaart, de opportiniteiten en gevaren, de commerciële en wetenschappelijke kant.
Meer informatie
-
Op05 febinHaacht# 11365
Verkeers(on)veiligheid
Geschiedenis & Erfgoed Ontspanning & Ontmoeten Activiteit Cultuurregio Oost-BrabantLezing door Peter D'Hondt
Meer informatie
-
Op05 febMeer informatie# 13417
Gedichtendag
Tijdens een betoverend uur worden woorden en lichamen samengebracht in een uniek artistiek spektakel rond het thema metamorfose. Poëzie en dans vloeien in elkaar over en nemen ons mee op een reis van verandering, groei en herontdekking.
Het samenspel tussen muziek, taal en beweging zorgt voor een intense beleving waarin stilte evenveel zegt als klank, en een gebaar soms meer onthult dan duizend woorden. Het publiek wordt uitgenodigd om niet alleen te kijken en te luisteren, maar ook te voelen.
De avond wordt samengesteld door Felix Sandon,
die samen met “Dikke Van Daele” de teksten brengt.
Dansschool Bolero verzorgt de choreografieMet deze avond willen de makers niet alleen kunst brengen,
maar ook bijdragen aan een warme en hoopvolle toekomst voor jongeren. Kunst als motor voor verandering – op de scène én daarbuiten.Schrijf vlug in via de ticketdienst van Blikveld voor een avond die raakt, beweegt en … transformeert.
De opbrengsten zijn ten voordele van Jeugddorp Bonheiden.
-
Op05 febinNinove# 10930
Het Eerste Avondmaal - Vertelvoorstelling
1 sessie Basiscursus Academie ActiviteitEen buitengewone vertelvoorstelling over religieuze plekken en een samenleving in beweging - Ninove
Meer informatie
-
Op05 feb# 13063
Werking en inzet van de MUG-heli - lezing
Mens & Maatschappij Activiteit Cultuurregio BruggeDeze lezing biedt een unieke kans om meer te vernemen over de werking en het belang van de MUG-Heli. Deze levensreddende helikopter is een essentieel onderdeel van de medische hulpdiensten.
Meer informatie
-
Op05 febinHaacht# 13098
Verkeers(on)veiligheid Lezing door Peter D'Hondt
Mens & Maatschappij Lezing Activiteit Cultuurregio Oost-BrabantDonderdag 5 februari, 20.00 u.
GC Den Breughel, Wespelaarsesteenweg 85, HaachtDit is een organisatie van de Davidsfondsafdelingen Hever-Schiplaken-Boortmeerbeek, Haacht en Rotselaar.
Meer informatie
-
Op05 febMeer informatieinHaacht# 12809
Verkeers(on)veiligheid
Mens & Maatschappij Lezing 1 sessie ActiviteitLezing door Peter D'Hondt
-
Op05 febinAdegem# 12812
Poëzie 'Wij zijn mogelijk'
Activiteit Cultuurregio GentIn Wij zijn mogelijk komt poëzie los van papier en versmelt het met de ruimte, objecten en de verbeelding van de toeschouwer. Een nieuwe, grensverleggende kunstvorm. Esthetisch, spannend en onvergetelijk.
Meer informatie
-
Op05 febinAdegem# 13111
Poëzie 'Wij zijn mogelijk'
Activiteit Cultuurregio GentIn Wij zijn mogelijk komt poëzie los van papier en versmelt het met de ruimte, objecten en de verbeelding van de toeschouwer. Een nieuwe, grensverleggende kunstvorm. Esthetisch, spannend en onvergetelijk.
Meer informatie
- Vorige pagina
- 1
- ...
- 107
- 108
- 109
- ...
- 1050
- Volgende pagina