-
Op16 febinZaventem# 10067
aperitiefconcert WYSIWYG (musical moments)
Activiteit Concert concert Cultuurregio BrusselMusical Moments is een programma met liedjes, gedichten en teksten rond de liefde, waarbij zangeres Gusje Verbergt en zanger Kris Steenackers samen met pianist Erik Laurent, jullie een aangename middag bezorgen met als thema "IK HEB JE LIEF".
-
Op16 feb# 10035
A(S)PERITIEFJE
ActiviteitA(S)PERITIEFJE met vertellingskes van Frank Degruyter " 1001 Nacht"
zondag 16 februari 2025 om 10.00 u
Ontmoetingscentrum Martinus, Hulstraat 27, Asper
-
Op16 febinWestende# 9776
Prijsuitreiking Junior Journalisten
1 sessie Activiteit Junior Journalist Cultuurregio MiddenkustPrijsuitreiking Junior Journalist.
-
Op16 febinBierbeek# 9842
Prijsuitreiking Junior Journalist Davidsfonds Bierbeek
Taal Taalinitiatie 1 sessie RolstoeltoegankelijkKom naar ons fantastisch evenement in Bierbeek! De Junior Journalist-prijsuitreiking van Davidsfonds met als thema ‘FEEST’. Het is een geweldige manier om de jonge schrijftalenten te vieren en te ondersteunen. Met 59 deelnemers uit de drie lagere scholen wordt het een spannende competitie. De jury heeft de moeilijke taak om het winnende werk te kiezen, maar ik weet zeker dat alle verhalen prachtig zijn.Elke deelnemer ontvangt een prijs uit de hand van de burgemeester en voor de feestelijke sfeer zal er muziek zijn van de kleine fanfare uit Lovenjoel..Iedereen is welkom, de toegang is gratis en we voorzien drankjes aan democratische prijzen.We hopen dat veel mensen komen opdagen om deze jonge schrijvers een hart onder de riem te steken en te genieten van een gezellige zondagvoormiddag.
-
Op16 febinAdegem# 9898
Aperitiefgesprek met Bram Beelaert
Activiteit Cultuurregio GentIn de cafetaria van cc Den Hoogen Pad (Elisabethstraat 3 te Adegem) is oud-Adegemnaar Bram Beelaert (1978) te gast. Hij is onderzoeksleider en curator van het Red Star Line Museum in Antwerpen. Rederij Red Star Line bracht tussen 1873 en 1934 om en bij de 2 miljoen passagiers vanuit Antwerpen naar Noord-Amerika bracht. Als geen ander is Bram vertrouwd met het verhaal de landverhuizers die over gans Europa naar Antwerpen kwamen om de boot te nemen, in de richting van een nieuw leven.
Ook vanuit Adegem, Maldegem en het Meetjesland verlieten velen begin 20ste eeuw hun thuisland. Het kunstwerk 'Go West' op het grasplein voor cc Den Hoogen Pad brengt dit in herinnering.
Het interview is in handen van Mathias De Prest, die in 2013 te gast was. Davidsfonds en Gezinsbond Adegem staan in voor de organisatie.
-
Op16 feb# 10026
Aperitiefgesprek met Bram Beelaert
ActiviteitIn de cafetaria van cc Den Hoogen Pad (Elisabethstraat 3 te Adegem) is oud-Adegemnaar Bram Beelaert (1978) te gast. Als onderzoeksleider en curator van het Red Star Line Museum in Antwerpen. Rederij Red Star Line bracht tussen 1873 en 1934 om en bij de 2 miljoen passagiers vanuit Antwerpen naar Noord-Amerika bracht. Als geen ander is Bram vertrouwd met het verhaal de landverhuizers die over gans Europa naar Antwerpen kwamen om de boot te nemen, in de richting van een nieuw leven.
Ook vanuit Adegem, Maldegem en het Meetjesland verlieten velen begin 20ste eeuw hun thuisland. Het kunstwerk 'Go West' op het grasplein voor cc Den Hoogen Pad brengt dit in herinnering.
Davidsfonds en Gezinsbond Adegem staan in voor de organisatie.
-
Op16 febinDilbeek# 8762
Literair ontbijt met Vanessa Daniëls, 'Kaffee'.
Kunst & Cultuur Taal Literatuur MuziekOntbijtbuffet gevolgd door voorstelling van jonge Dilbeekse artieste, Vanessa Daniëls.
-
Op16 febinMechelen# 8486
Bezoek aan Brussel
Activiteit Cultuurregio RivierenlandDaguitstap i.s.m. Groencomité SKW
-
Op16 feb# 9224
Valentijnssontbijt met vertelling door Hilde Rogge
Ontspanning & Ontmoeten Lezing 1 sessie RolstoeltoegankelijkLiefde gaat door de maag én door inspirerende verhalen!
-
Op15 feb# 9704
De Griekse Mythe: Orpheus en Eurydice Voordracht en muziek
Kunst & Cultuur Ontspanning & Ontmoeten Beeldende kunst MuziekDe mythe van Orpheus en Eurydice
Prachtig voorgedragen door Ria Pans
Muzikale omlijsting door de Tiense Strijkers o.l.v. Jean-Jacques Machiels
Zaterdag 15 februari 2025 20u
Sint-Lambertuskerk Lovenjoel
- Vorige pagina
- 1
- ...
- 105
- 106
- 107
- ...
- 804
- Volgende pagina