-
Op11 sepMeer informatie# 1438
Bezoek aan wijndomein Leeflank
Bezoek met gids 1 sessie ActiviteitTijdens ons bezoek kunnen we genieten van een rondleiding doorheen de wijngaard, de vinificatieruimte en de brouwerij, waarbij de geschiedenis, de huidige en de toekomstige werking van het domein aan bod komen.
Daarna wacht ons een gevarieerde proeverij van rode huiswijn, het huisbier FAL en de non-alcoholische Kombucha.
Waar: Bosstraat 97 te Lede
Duurtijd: 1u.15
Deelnameprijs: € 15.
Inschrijving: overschrijving van bedrag op het rek.nr Davidsfonds Schoonaarde BE21 7509 3277 5303 (med: Leeflank), en een mail naar dfschoon@gmail.com
Uiterste inschrijvingsdatum: 8 september 2022. -
Op11 sep# 1691
Sint-Michiels & Sint-Andries - Wandeling De Rode dopheide
Wandeling met gids 1 sessie ActiviteitOnze gids neemt je op sleeptouw door deze bijzondere heide.
Meer informatie
-
Op11 sepMeer informatie# 1730
Tentoonstelling Wederopbouw Waverse dorpskern
Geschiedenis & Erfgoed LokaalOp zondag 11 september 2022 van 14 tot 18 u (Open Monumentendag) in de parochiekerk van O.-L.-V.-Waver
-
Op11 sepMeer informatie# 1960
Woluwe Kermis Uitnodiging samen met dorpsraad zaal Ons huis
ActiviteitDe dorpsraad van sint Stevens Woluwe organiseert Woluwe Kermis
met MusicMix Band zij brengen Evergreens
inkom Gratis
-
Op11 sepMeer informatieinHove# 1030
Ledenfeest Davidsfonds Hove
Kunst & Cultuur Ontspanning & Ontmoeten Muziek ActiviteitStart het nieuwe cultuurjaar 2022-2023 met het ledenfeest van Davidsfonds Hove.
-
Op11 sep# 1433
Startdag en Vers Geperst
Ontspanning & Ontmoeten Ontmoeting met receptie 1 sessie RolstoeltoegankelijkZoals elk jaar start het Davidsfonds zijn werkjaar met een feestelijke Eucharistieviering. Deze viering gaat door op zondag 11 september in de Dom. Saviokerk (nabij Dilbeek station) te 10.45 u. De viering wordt opgeluisterd door het koor “Singhet Scone”.
Nadien, omstreeks 11.45 u, wordt iedereen, lid of niet-lid, uitgenodigd in het Saviocentrum. Daar kan men kennismaken met het jaarprogramma en vrijblijvend de uitgaven van het Davidsfonds inkijken. Tevens is er een tweedehandsbeurs met oude boeken tegen spotprijzen.
Inkom gratis.
Meer info bij Guido Andries 0495/49 79 86 of davidsfondswolsem@gmail.com
Webstek: www.dilbeek-wolsem.davidsfonds.be
Meer informatie -
Op11 sepMeer informatie# 1731
Open Monumentendag
Geschiedenis & ErfgoedDe Kerk van de Borcht (Grimbergen) is open voor bezoek van 10 tot 18u. Adres van de kerk: Van den Berghestraat 49; parkeren aan de Van Engelgomstraat en de Verbindingweg.
Om 15 u speelt Adrien Fauconnier een concert op het geklassrerde orgel.
-
Op11 sep# 1661
KIDMIE (P)ART 3
Kunst & Cultuur Beeldende kunst 4 sessies CultuurDerde editie van de moderne kunsttentoonstelling
Meer informatie
-
Op11 sepMeer informatie# 1665
Deelname Monumentendag te Maldegem
Geschiedenis & Erfgoed Wandeling met gids Activiteit LokaalDe Open Monumentendag staat in het teken van 'Duurzaamheid'. Hoe Maldegem dit concreet invult wordt later meegedeeld.
-
Op11 sepinWevelgem# 1626
Vers Geperst
Taal Literatuur 1 sessie RolstoeltoegankelijkOpendeurdag met voorstelling programma, inkijk nieuwe uitgaven en hernieuwing lidmaatschap (nieuwe formule)
Meer informatie
- Vorige pagina
- 1
- ...
- 1018
- 1019
- 1020
- ...
- 1073
- Volgende pagina