logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Wetteren [Land van Dendermonde]


De heer Dirk Portier
Loweestraat 19A 01
9230 Massemen
T. 093693109
T. 0486437201
dirk.portier1@telenet.be
Voorzitter, Wijkmedewerker
De heer Bart Maudens
Hoenderstraat 34
9230 Wetteren
T. 093693510
bart.maudens@telenet.be
Secretaris, Wijkmedewerker, Medew. Davidsfonds Academie, Beheerder website, Voorzitter (gewest)
Mevrouw Sabine De Meijer
Spoorweglaan 59
9230 Wetteren
sabine.de.meijer@telenet.be
Penningmeester, Bestuurslid ledenbeweging, Wijkmedewerker
De heer Dietbrand Van Durme
Dorpsplein 11
9230 Massemen
T. 093691089
dietbrand@telenet.be
Bestuurslid perscontacten, Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Luc Van Hoorde
Rode Heuvel 2A 12
9230 Wetteren
T. 093695618
luc.van.hoorde1@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Marc Van Durme
Massemsesteenweg 210
9230 Massemen
T. 093693205
mark.van.durme@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker, Werking geschiedenis, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Emmy Van Kieldonck
Paardenkerkhofstraat 28
9230 Wetteren
T. 093692253
awpveeckman@skynet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Lieve De Coster
Massemsesteenweg 277
9230 Massemen
T. 093695271
Godelieve.De.Coster@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Luc De Canck
Hekkerstraat 66 11
9230 Wetteren
T. 093696818
luc.de.canck@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker, Bestuurslid boekenbedeling
Mevrouw Marina Vergauwen
Hovenierstraat 13 12
9230 Wetteren
T. 093695228
marina.vergauwen@gmail.com
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Annick Galante
Noordlaan 19
9230 Wetteren
T. 093345575
T. 0479429764
annick.galante@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.