logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


De Klinge [Waasland]


Mevrouw Lucia Dhollander
T. 037706238
luciadhollander@hotmail.com
Voorzitter, Bestuurslid programmatie, Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer André Beyltiens
T. 037707772
T. 0478960528
a.beyltiens@telenet.be
andre.beyltiens@gmail.com
Secretaris, Bestuurslid programmatie, Bestuurslid public relations, Bestuurslid perscontacten, Lid dagelijks bestuur afdeling, Beheerder website
De heer Marcel Van Den Branden
T. 037735467
T. 0475286888
marcel.van.den.branden@pandora.be
Penningmeester, Bestuurslid programmatie, Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer Marc Nuytten
T. 037706586
T. 0476830099
mnuytten@skynet.be
Bestuurslid programmatie, Bestuurslid ledenbeweging, Bestuurslid public relations
Mevrouw Simonne Adriaenssens
T. 032253368
simonne.adriaenssens10@gmail.com
Bestuurslid programmatie, Bestuurslid boekenbedeling
De heer Erik Verstraeten
T. 114314679
everstraeten@kpnmail.nl
vertraeten1802@gmail.com
Bestuurslid programmatie, Ondervoorzitter, Lid dagelijks bestuur afdeling, Werking taal en lezen, Werking geschiedenis
De heer Teo Van Puymbroeck
T. 037705959
teovp1@hotmail.com
Afgevaardigde cult. raad
De heer Johan Thyssen
T. 037070086
T. 048577706
johanthyssen@hotmail.com
Bestuurslid perscontacten
Mevrouw Rita Hoskens
T. 037735467
T. 0475347239
marcel.van.den.branden@pandora.be
Bestuurslid, Werking taal en lezen
De heer Julien Van Den Bergh
T. 032253368
simonne.adriaenssens10@gmail.com
simonne.adriaenssens10@gmai
Bestuurslid
De heer Dany Van Alstein
T. 037070143
T. 0479259738
d.vanalstein@telenet.be
Erevoorzitter
Mevrouw Ilona Geerinck
ilona.99@hotmail.com
Werking taal en lezen
De heer Richard Lardenoit
Losse medewerker
Mevrouw Monica Van Wolvelaer
monique.vanwolvelaer@skynet.be
richard.lardenoit@skynet.be
Losse medewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.