logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Lochristi-Zeveneken [Gent]


De heer Jan Boone
Dekenijstraat 30
9080 Lochristi
T. 093428410
T. 0476743087
janboone@telenet.be
Voorzitter, Bestuurslid (gewest)
De heer G. Van Nieuwerburgh
Denen 125
9080 Lochristi
T. 093557993
T. 0499593668
gvn.rs@telenet.be
Secretaris, Bestuurslid
De heer Dirk Bruyneel
Bevrijdingslaan 48
9080 Lochristi
T. 093568314
T. 0494560167
dibruyneel@gmail.com
Penningmeester, Bestuurslid
Mevrouw Irene Flore
Beukendreef 17
9080 Lochristi
T. 093555217
T. 0474512024
etienne.van.hoye@telenet.be
Bestuurslid
De heer Daniel De Groote
Bastelare 68
9080 Zeveneken
T. 093557891
daniel.degroote@telenet.be
Bestuurslid
De heer Albert Vispoel
Kallestraat 56
9080 Zeveneken
T. 093558097
vispoel.a@skynet.be
Bestuurslid
De heer Bart Raes
Beukendreef 26
9080 Lochristi
T. 093567368
bart_raes@skynet.be
Bestuurslid, Beheerder website
Mevrouw Karien Wauman
Zevenekendorp 104
9080 Zeveneken
T. 093566106
karien.wauman@skynet.be
Bestuurslid
De heer Steven Schoonjans
Begonialaan 21
9080 Lochristi
T. 093568876
T. 0486640401
steven.schoonjans@skynet.be
Bestuurslid
De heer Luc Van Bruyssel
Zavel 11
9080 Zeveneken
T. 093555998
T. 0476282853
luc.van.bruyssel@skynet.be
Erevoorzitter
De heer Marc Van Acker
Bosstraat 12
9080 Lochristi
T. 093558772
T. 0478980989
vanackermarc@skynet.be
Erevoorzitter

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.