logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Mariakerke [Gent]


De heer Pieter Van Haute
Vijverstraat 22A
9030 Mariakerke
T. 092274309
T. 0473521415
pieter.vanhaute@scarlet.be
Penningmeester
Mevrouw Kris Goetgebuer
Spellewerkstraat 62
9030 Mariakerke
Bestuurslid
De heer Chris Taildeman
Broekstraat 13
9030 Mariakerke
T. 092273783
chris.taildeman@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Annemarie Van Ooteghem
Hoge Olm 15
9030 Mariakerke
T. 0477987936
willy.naessens@telenet.be
Bestuurslid
De heer Johan Verpoest
Wolvengracht 5
9030 Mariakerke
T. 092273049
jo_verpoest@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Herman Van Langenhove
Kolegemstraat 187
9032 Wondelgem
T. 09/226.40.99
herman.vanlangenhove@ugent.be
Bestuurslid
De heer Hendrik De Roo
Eeklostraat 49
9030 Mariakerke
T. 092276556
hendrik.deroo@skynet.be
Bestuurslid
De heer Eric Spaens
Hoge Olm 11
9030 Mariakerke
T. 092266205
eric.spaens@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Annemie Debouck
1 0
9030 Mariakerke
T. 09/226.40.99
adebouck@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Goedele van Bemmel
Kantstraat 36
9030 Mariakerke
T. 092278222
goedele.van.bemmel@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Marleen Uyttendaele
Wolvengracht 8
9030 Mariakerke
T. 0473713961
marleen.uyttendaele@telenet.be
Bestuurslid
De heer Danny Matthys
Ruiterlaan 20
9032 Wondelgem
T. 092265053
danny-matthys@skynet.be
Bestuurslid
De heer Lucien Daeren
Henri Storystraat 23
9030 Mariakerke
T. 0494590260
lucien.daeren@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Martine Verheye
Albrecht Dürerlaan 59
9030 Mariakerke
T. 092272445
T. 0473345339
verheye.martine@telenet.be
Werking taal en lezen
De heer Johan Versele
Albrecht Dürerlaan 59
9030 Mariakerke
T. 092272445
T. 0479385278
versele.johan@telenet.be
Beheerder website

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.