logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Zonnebeke [Westland]


Mevrouw Christine Beuselinck
T. 051770934
T. 0492649210
dfbeuselinck@hotmail.com
christine.beuselinck@zonnebeke.be
Voorzitter
De heer Dirk Desmyter
De Voerman 9
8980 Zonnebeke
T. 051779246
T. 0474489643
dirk.desmyter@telenet.be
Secretaris, Penningmeester
De heer Lieven Calis
Foreststraat 7
8980 Zonnebeke
T. 051772535
T. 0486997583
calis.missinne@telenet.be
Bestuurslid programmatie, Bestuurslid perscontacten, Beheerder website
De heer Ignace Noyez
Tresoriersstraat 20
8980 Zonnebeke
T. 0475920746
noyez.verstraete@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Christoph Moerman
Elleboogstraat 8B
8980 Zonnebeke
T. 057466731
christophmoerman@telenet.be
Bestuurslid afdelingstijdschr.
Mevrouw Trees Degryse
Langemarkstraat 73
8980 Zonnebeke
T. 051778394
treesdegryse@skynet.be
Afgevaardigde beheer bibl., Erevoorzitter, Werking geschiedenis
Mevrouw Anja Bracke
De Leege Kouter 2
8980 Zonnebeke
T. 051770294
T. 0486151953
anja.bracke@advalvas.be
Bestuurslid
De heer Chris Vandendriessche
Maagdestraat 15
8980 Zonnebeke
T. 051772370
kathy.vermeulen1@telenet.be
Bestuurslid
De heer Ronny Dehoucke
Klokkeputstraat 56
8800 Roeselare
T. 0473980785
ronny.dehoucke@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Stefanie Verhelst
T. 051628449
T. 0477680425
delieverhelst@icloud.com
Bestuurslid
Mevrouw Pieternelle Braem
Tresoriersstraat 1D
8980 Zonnebeke
T. 0473529386
pieternelle_braem@yahoo.fr
Bestuurslid
Mevrouw Chelsea Maes
Passendalestraat 64
8980 Passendale
T. 0476683107
chelsea.maes@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Marijke Delva
Ieperstraat 198
8980 Zonnebeke
T. 051779341
T. 051204141
marnix.delie@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Martine Van Wambeke
Berten Pilstraat 19
8980 Zonnebeke
T. 057467066
amic.coghe@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Mario Ghekiere
Tresoriersstraat 18
8980 Zonnebeke
T. 057206099
mario.ghekiere@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Lieven Dejonckheere
Roeselarestraat 74
8980 Zonnebeke
T. 051780240
lieven.dejonckheere1@pandora.be
Wijkmedewerker
De heer Koen Dedecker
Plasstraat 13
8980 Zonnebeke
T. 057487404
T. 0492055866
koen.dedecker@hotmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Joelle Ceulemans
T. 051/72 60 92
e.desmarets@skynet.be
desmarets.erik@gmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Ellen Vandeginste
T. 051438352
T. 051779095
ellenvandeginste@hotmail.com
Wijkmedewerker
De heer Geert Vercamer
De Patine 54
8980 Zonnebeke
T. 057363970
T. 0475747567
geert@vercamer.be
Wijkmedewerker, Beheerder website

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.