logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Langemark [Westland]


De heer Peter Peene
Markt 15
8920 Langemark
T. 057487019
T. 0474689460
peene.peter@skynet.be
Voorzitter, Werking geschiedenis
Mevrouw Karolien Lowagie
Vijverstraat 1A
8920 Langemark
T. 0474511681
T. 057363331
karolien.lowagie@telenet.be
Secretaris, Voorzitter (gewest)
Mevrouw Nadine Vanysacker
Zuidschotestraat 6D
8920 Bikschote
T. 0477780110
lucennadinevan@telenet.be
Penningmeester
Mevrouw Vera Vermeulen
Brugseweg 30
8920 Langemark
T. 057489535
T. 0472873492
vera-vermeulen@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Marie-Jeanne Vannoote
Klerkenstraat 74A
8920 Langemark
T. 057488211
mj.vannoote@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Anja Vanacker
Bikschotestraat 105
8920 Bikschote
T. 051544235
anja.vanacker@skynet.be
Bestuurslid
De heer Pol Dewulf
Zonnebekestraat 32
8920 Langemark
T. 0493571806
pol.pdwl@gmail.com
Bestuurslid
De heer Johan Mahieu
Zonnebekestraat 96B
8920 Langemark
T. 057489972
T. 0478564157
johan.mahieu2@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Josiane De Kock
T. 057/486158
josianedekock@hotmail.com
Bestuurslid, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Jef Dekeyser
Markt 16 Bus 0101
8920 Langemark
T. 057488244
dekeyser.jef@telenet.be
Bestuurslid, Bestuurslid werking kunst
Mevrouw Johanna Vanthourenhout
Hooyaardstraat 11
8920 Langemark
T. 057489708
vanthourenhoutj@icloud.com
Bestuurslid
De heer Rik Lepoudre
Duivenstraat 2
8920 Langemark
T. 057489341
rik.lepoudre@skynet.be
Bestuurslid
De heer Luk Vanneste
Klerkenstraat 168B
8920 Langemark
T. 057488940
luk.vanneste@telenet.be
Bestuurslid
De heer Luc Descamps
Bikschotestraat 12
8920 Langemark
T. 057424100
luc.langemark@gmail.com
Ondervoorzitter
Mevrouw Els Geldof
Boezingestraat 109B
8920 Langemark
egeldof@telenet.be
Beheerder website

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.