logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Ieper [Westland]


De heer Dirk Debuysere
Adriaansensweg 62
8900 Ieper
T. 0477190283
debuysere.dirk@gmail.com
Voorzitter, Medew. Davidsfonds Academie, Bestuurslid provincie, Lid Nationaal Bestuur
De heer Luc Desodt
Nonnebossen-Zuid 29
8980 Zonnebeke
T. 057468393
T. 0498888380
luc.desodt@telenet.be
Secretaris, Bestuurslid, Wijkmedewerker, Werking geschiedenis, Beheerder website
Mevrouw Noella Vermeersch
Lange Torhoutstraat 42
8900 Ieper
noella.vermeersch@telenet.be
Secretaris, Bestuurslid, Wijkmedewerker, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Hilde Dedullen
Kalfvaart 74 1A
8900 Ieper
T. 0479541049
hilde_dedullen@hotmail.com
Penningmeester
De heer Daniel Thieren
Motestraat 1
8900 Ieper
T. 057201819
daniel.thieren@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging, Wijkmedewerker, Ondervoorzitter, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Daphné Mervielde
Vichtsesteenweg 19B
8570 Anzegem
T. 056648066
T. 0479647236
daphne.mervielde@gmail.com
Bestuurslid public relations
De heer Joel Decorte
Oude Kortrijkstraat 35
8900 Ieper
T. 057204420
jodecorte@yahoo.com
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid, Wijkmedewerker, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Eric Huyghe
Poperingseweg 110
8908 Vlamertinge
T. 0496860405
eric.huyghe@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Chris Van Peperstraete
T. 057/205 184
buylaertieper@hotmail.com
Bestuurslid, Wijkmedewerker, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Annemarie Luca
T. 057/20 96 40
annemluca@gmail.com
Bestuurslid
De heer Grégory Lewyllie
Blindeliedenstraat 5
8900 Ieper
glewyllie@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Katrien Descamps
Posthoornstraat 36
8900 Ieper
T. 0496838818
katrien.descamps@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Hilde Uytterschaut
Veurnseweg 169
8900 Ieper
T. 057205384
T. 0472384365
hildeuytt@gmail.com
Bestuurslid
De heer Danny Buysse
T. 057205384
T. 0472384365
danbuys@gmail.com
Bestuurslid
De heer Jo Claeys
Hovelandpark 29
8900 Ieper
T. 057207582
jo.claeys@gmail.com
Wijkmedewerker
De heer Herman Verbeke
Patrijzenlaan 7
8900 Ieper
T. 057203024
herman.verbeke@edpnet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Kristiane Hollebeke
Basculestraat 21
8900 Ieper
T. 057204717
T. 000000001
monica.hollebeke@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Mia Bode
Kervijnlaan 12
8900 Ieper
marcpoissonnier_bode@hotmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Hilde Callens
Minneplein 13 2B
8900 Ieper
T. 057200742
hilde.m.callens@gmail.com
Wijkmedewerker, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Heidi Walleghem
Vijverstraat 16
8900 Dikkebus
T. 057216610
heidi.walleghem@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Marc Platteeuw
Diksmuidseweg 47
8900 Ieper
T. 057209640
platteeuw.marc@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Ann Huyse
A. Vandenpeereboomplein 17
8900 Ieper
T. 057214774
ann.huyse@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Geert Delaleeuw
Ter Linden 29
8900 Ieper
T. 057209503
geertdelaleeuw@yahoo.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Marleen De Saedeleire
Pennestraat 82
8900 Ieper
T. 057205404
marlened@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Alexander Declercq
Diksmuidestraat 63
8900 Ieper
Losse medewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.