logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Elverdinge [Westland]


De heer Dominik Vandendriessche
Boezingestraat 157
8906 Elverdinge
T. 0477522153
T. 057421578
dominik.vandendriessche@telenet.be
Voorzitter
Mevrouw Lieve Campforts
St.Livinusstraat 32
8906 Elverdinge
T. 056277545
T. 0485670266
lieve.campforts@telenet.be
Penningmeester, Bestuurslid ledenbeweging, Bestuurslid
De heer Geert Morlion
St.Livinusstraat 98
8906 Elverdinge
T. 057422811
g.morlion@telenet.be
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid
De heer Marc Vandewynckel
Warande 22
8906 Elverdinge
T. 057422670
marc.vandewynckel@skynet.be
Bestuurslid
De heer Gerdy Knockaert
Deken De Bolaan 21
8906 Elverdinge
T. 057423119
gerdyknockaert@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Bernard Touquet
Vlamertingsestraat 85
8906 Elverdinge
T. 057423091
T. 0475830755
bernard.touquet@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Brigitte Debusschere
Warande 25
8906 Elverdinge
T. 057422778
debusschere.brigitte@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Gerda Carpentier
Boezingsestraat 93
8906 Elverdinge
T. 057423754
T. 0473417163
gerda_carpentier@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Jana Vandendriessche
Boezingestraat 157
8906 Elverdinge
T. 0477522153
T. 057421578
jana.vandendriessche@jedebe.be
Bestuurslid
Mevrouw Jana Vandendriessche
Boezingestraat 157
8906 Elverdinge
T. 0489636075
T. 057421578
jana.vandendriessche@jedebe.be
Bestuurslid
Mevrouw Liesbeth Debouvere
Veurnseweg 88
8900 Ieper
T. 0477456968
debouvereliesbeth@gmail.com
Bestuurslid

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.