logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Destelbergen [Gent]


Mevrouw Annie Leijman
Kasteelstraat 14 0201
9070 Destelbergen
T. 0495171871
annie.leijman@outlook.com
annie/leijman@outlook.com
Voorzitter, Medew. Davidsfonds Academie, Voorzitter (gewest), Secretaris (provincie), Lid Nationaal Bestuur
De heer Lucien Van Laere
Vinkenstraat 12
9070 Destelbergen
T. 093283759
T. 0499405882
lucienvanlaere@telenet.be
Secretaris, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Marijke Verschueren
Admiraalstraat 70
9070 Destelbergen
T. 092293063
T. 092439195
marijke.verschueren@gmail.com
Penningmeester
De heer Tony Criel
Bijlokeweg 39
9070 Destelbergen
T. 092288029
criel.t@skynet.be
Bestuurslid ledenbeweging, Medew. Davidsfonds Academie, Beheerder website, Bestuurslid (gewest)
De heer Herman Beyst
Groenstraat 43
9070 Destelbergen
T. 093556408
Bestuurslid
De heer Hugo Ryckaert
Aannemersstraat 119
9040 Sint-Amandsberg
T. 093775160
T. 0475930917
hugo.ryckaert@skynet.be
Bestuurslid
De heer Ignace Vincke
Bijlokestraat 48
9070 Destelbergen
T. 0491876589
T. 092291146
ignace.vincke@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Cecile Becue
Belgiëlaan 19
9070 Destelbergen
T. 092285858
frans.grillet@skynet.be
Losse medewerker
Mevrouw Arlette Dusart
Tulpenlaan 16
9080 Lochristi
T. 093569281
arlette.dusart@skynet.be
Losse medewerker
Mevrouw Andrea Van Achter
Dendermondsesteenweg 434
9040 Sint-Amandsberg
T. 092282982
andrea.van.achter@telenet.be
Losse medewerker
Mevrouw Marie-Thérèse Vermassen
Engelstraat 54
9040 Sint-Amandsberg
T. 092293053
sclauwae@etui.org
Losse medewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.