logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


De Panne-Adinkerke [Westhoek]


De heer Jaak De Muelenaere
Zeelaan 113 501
8660 De Panne
T. 058623775
T. 0468276694
jaak.de.muelenaere@telenet.be
jaak@mkso.be
Voorzitter, Bestuurslid programmatie, Bestuurslid ledenbeweging, Afgevaardigde cult. raad
De heer Herman Calcoen
Egelantierlaan 8
8660 De Panne
T. 0484357588
herman.calcoen@telenet.be
Secretaris, Bestuurslid programmatie, Bestuurslid public relations, Beheerder website
Mevrouw Anny Hoedt
Verenigingstraat 20/01
8660 De Panne
T. 058411281
anny.hoedt@telenet.be
Penningmeester, Bestuurslid ledenbeweging, Afgevaardigde cult. raad
Mevrouw Cecilia Roux
Visserslaan 35
8660 De Panne
T. 058411945
ceciliaroux@telenet.be
Bestuurslid
De heer Hein Vanden Bulcke
Achterveld 15
8660 Adinkerke
T. 058412297
hein.vdb@proximus.be
Bestuurslid
Mevrouw Helena De Muelenaere
Duinenstraat 12
8660 De Panne
T. 058410352
T. 0472983837
Helena.De.Muelenaere@telenet.be
Bestuurslid
De heer Janic Blanckaert
Hendrik Consciencelaan 8 501
8660 De Panne
T. 058623606
janic.blanckaert@telenet.be
Bestuurslid
De heer Dirk Decreton
St.Elisabethlaan 2 G/1
8660 De Panne
dirk.decreton@gmail.com
Bestuurslid
De heer Hugo Devos
Ambachtstraat 77
8660 De Panne
T. 058412805
hugodevos@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Christiane Verstraete
Koninginnelaan 52
8660 De Panne
T. 058412437
robert.a.declerck@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Willy Millecam
Zeelaan 138 0601
8660 De Panne
T. 058413417
willy.millecam2@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Christiane Blomme
T. 058412058
mylle.blomme@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Jacques De Backer
Veurnestraat 75
8660 De Panne
T. 058411202
T. 0478841247
jacquesdebacker@live.be
Wijkmedewerker
De heer Guido Calcoen
Westhoeklaan 72
8660 De Panne
T. 058414088
gcalcoen2@gmail.com
Lid dagelijks bestuur afdeling

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.