logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Meulebeke [Molenland]


Filip De Clerck
Jan de Beerstraat 19
8760 Meulebeke
T. 051485279
T. 0495624075
declerck.filip@skynet.be
Voorzitter
Kurt Mistiaen
Oostrozebekestraat 109
8760 Meulebeke
T. 0472589499
mistiaenkurt@hotmail.com
Secretaris
Mevrouw Isabelle Vancoillie
T. 051/48 51 02
T. 056/60 23 38
isabelle.vancoillie@telenet.be
Penningmeester
Isabelle Vancoiliie
Pittemstraat 141
8760 Meulebeke
isabelle.vancoillie@telenet.be
Penningmeester
André Loncke
Krekelstraat 85
8770 Ingelmunster
T. 051489640
andreloncke@hotmail.com
Bestuurslid ledenbeweging
Kathleen Vanhee
Stijn Streuvelstraat 4
8760 Meulebeke
T. 051489276
waelkens.vanhee@telenet.be
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid boekenbedeling
Johan Tuytte
Baronielaan 7
8760 Meulebeke
T. 051484714
T. 050305515
johan.tuytte@gmail.com
johan.tuytte@skynet.be
Afgevaardigde cult. raad, Beheerder website
Carolien Claeys
T. 051487016
claeyscarolien@hotmail.com
Bestuurslid
Joos Vanderbeke
Nieuwstraat 36A Bus 1
8760 Meulebeke
T. 051488101
T. 051488101
joos.vanderbeke@skynet.be
Bestuurslid
Rosita Bral
Mandellaan 18
8760 Meulebeke
T. 051484328
T. 0474808424
rosita.bral@skynet.be
Bestuurslid
Herman Verhoye
Oude Diksmuidse Boterweg 20
8760 Meulebeke
T. 051489087
hermanverhoye@skynet.be
Bestuurslid
Jose Vermaete
Nieuwstraat 36
8760 Meulebeke
T. 051489169
jose.vermaete@skynet.be
Bestuurslid
Pol Verstraete
Tweewallenstraat 16A
8760 Meulebeke
T. 051485135
verstraete.cools@skynet.be
Bestuurslid
Pol Veys
Hondekerkhofstraat 16
8760 Meulebeke
T. 0495539838
polveys@yahoo.com
Bestuurslid, Bestuurslid boekenbedeling
De heer en mevrouw Godfried Vuylsteke
Goethalsplaats 3
8760 Meulebeke
T. 051488123
Bestuurslid
Marc Beke
Spillebosstraat 2 BIS
8760 Meulebeke
T. 051486139
marcbeke@skynet.be
Bestuurslid
Frank Vandekerckhove
Volderstraat 6
8760 Meulebeke
T. 051487670
T. 023702032
fvandekerckhove@scarlet.be
Bestuurslid
Koen Vanderbeke
Joannes Platteaustraat 2
8760 Meulebeke
T. 051486394
koenvanderbeke@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Mieke Vuylsteke
Burgemeester Mayeurlaan 28
8500 Kortrijk
T. 056229241
miekevuylsteke@skynet.be
Bestuurslid
Ludwig Tuytte
Steenstraat 87
8760 Meulebeke
T. 051486930
ludwig.tuytte@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Marie-Christine Vergote
Tieltstraat 163
8760 Meulebeke
mc.vergote@skynet.be
Bestuurslid
Frank Develtere
Meentakstraat 8
8760 Meulebeke
T. 051485741
frank.develtere@gmail.com
Bestuurslid
Koen Vanhevel
Vuilputstraat 73
8760 Meulebeke
T. 0477633008
vanheveldouchy@skynet.be
Bestuurslid
Christophe Vermaete
Ommegangdreef 28
8760 Meulebeke
T. 0473/924688
christophe.vermaete@telenet.be
Bestuurslid
De heer Geert D'ooghe
Marialoopsteenweg 53
8760 Meulebeke
geert.dooghe@telenet.be
Bestuurslid
Ann Mistiaen
Kasteelstraat 66 Bus 2
8760 Meulebeke
T. 051485281
ann.mistiaen1@telenet.be
Bestuurslid
An-Sofie Van Nieuwenhuyse
Rijselstraat 35
8760 Meulebeke
T. 0479258829
ansofie.vannieuwenhuyse@telenet.be
Bestuurslid, Werking taal en lezen
Lieve Mistiaen
Plettinckplaats 10 Bus 2
8760 Meulebeke
T. 051437611
lieve.mistiaen@telenet.be
Bestuurslid

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.