logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Roeselare [Mandelstreek]


De heer Johan Strobbe
Kuipersstraat 26
8800 Roeselare
T. 051209872
johanstrobbe@hotmail.com
Voorzitter, Secretaris (provincie), Lid Nationaal Bestuur
De heer Erik Huyghe
Maria-Yssersstraat 20
8800 Rumbeke
T. 051690628
T. 0474706727
erik.huyghe@telenet.be
Secretaris
De heer Ghislain Storme
Lakenstraat 15
8800 Roeselare
T. 051243091
T. 0472301370
ghislainst@msn.com
Penningmeester, Penningmeester (gewest)
De heer Peter Aspeslagh
Zijstraat 5
8800 Roeselare
T. 051772971
aspeslagh.peter@gmail.com
Afgevaardigde cult. raad
De heer Raoul Boucquey
G. de Limburg Stirumlaan 8
8800 Rumbeke
T. 051209675
raoul.boucquey@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Greta Vandoorne
St.Blasiusstraat 32
8800 Rumbeke
T. 051246867
T. 0472652157
greta.vandoorne@gmail.com
Bestuurslid
De heer Georges Strobbe
Pater Pirestraat 8
8800 Roeselare
T. 051224443
strobbevanbelle@skynet.be
Bestuurslid
De heer Ronald Boudrez
Meershofstraat 45
8800 Roeselare
T. 051220162
ronald.boudrez@skynet.be
Bestuurslid
De heer Jozef Depoot
Rode-Kruisstraat 19
8800 Roeselare
T. 051246608
joseph.depoot@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Leen Pype
Meensesteenweg 557
8800 Rumbeke
T. 051209368
lenapype@hotmail.com
Bestuurslid
De heer José De Brouwere
Appelaarstraat 2
8800 Roeselare
T. 051208664
jose.debrouwere@gmail.com
Bestuurslid, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Claude Volckaert
Hoogleedsesteenweg 409
8800 Roeselare
T. 051223170
T. 0497732207
volckaert.claude@gmail.com
Bestuurslid
De heer Alfons Gheysen
Westlaan 169
8800 Roeselare
T. 051203632
fons.gheysen@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Loes Huyghe
Albert Allemanstraat 15
8800 Roeselare
T. 0478661690
oesloes@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Annie Maveau
Désiré Mergaertstraat 4 4
8800 Roeselare
T. 051249426
amaveau@gmail.com
Bestuurslid
De heer Koen Demon
Lierstraat 21
8800 Roeselare
T. 0476272043
koen.demon@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Katy Vanpeteghem
Weststraat 33
8800 Roeselare
T. 0498816193
ticavp@gmail.com
Bestuurslid, Medew. Davidsfonds Academie, Beheerder website
De heer Jozef Vervaele
Cipressenstraat 2
8800 Roeselare
T. 051700295
T. 0472955439
jozefvervaele@hotmail.be
Bestuurslid
De heer Jan Crabbe
Westlaan 246
8800 Roeselare
T. 051206006
T. 0499739206
j.crabbe@telenet.be
Eresecretaris

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.