logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Lichtervelde [Mandelstreek]


De heer Geert Missinne
Beverenstraat 22
8810 Lichtervelde
T. 0478288488
T. 051485591
geert.missinne@gmail.com
Voorzitter, Bestuurslid werking kunst, Beheerder website
De heer Johan Vannevel
Slingerstraat 38
8820 Torhout
T. 051726569
T. 0479874435
johan.vannevel@skynet.be
Secretaris, Penningmeester
De heer Rik Pollet
Statiestraat 73
8810 Lichtervelde
T. 0468569741
T. 051625488
rik.pollet@telenet.be
Bestuurslid programmatie
Mevrouw Kim Depoortere
Rozenlaan 39
8810 Lichtervelde
T. 0471200025
kim_depoortere@hotmail.com
Bestuurslid public relations
De heer Geert Demarest
Vossebeekstraat 49
8480 Ichtegem
T. 051583770
T. 0491043237
geert.demarest5206@gmail.com
Bestuurslid perscontacten, Bestuurslid
Mevrouw Marie-Thérèse Vandecappelle
T. 051/72 39 04
T. 0485/98 06 57
Bestuurslid
De heer Michel Ghyselen
Processieweg 18
8810 Lichtervelde
T. 051723442
michel.ghyselen@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Monique Wostyn
Nieuwe-Veldstraat 28
8810 Lichtervelde
T. 051723629
bierhandel.vandepoele@skynet.be
Bestuurslid, Werking taal en lezen
De heer Bart Claeys
Izegemseaardeweg 170
8800 Roeselare
T. 0476306324
bart.clb.claeys@ing.be
bart.claeys@ing.com
Bestuurslid, Werking taal en lezen
De heer Trees Vandecappelle
Lerberghevoetweg 1
8810 Lichtervelde
T. 051723904
T. 0485089940
vandecappelle.trees@skynet.be
Bestuurslid
De heer Philip Madou
Weststraat 68
8810 Lichtervelde
T. 051724557
T. 0477243338
madouphilip@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Martine Defour
Meiboomstraat 33
8750 Zwevezele
T. 051612743
T. 0474712872
martine.defour@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Diane Vergote
T. 051722764
T. 0497891246
diane.vergote@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Roger Vanlerberghe
Peperstraat 31
8810 Lichtervelde
T. 051723663
T. 0476841904
rogervlb45@gmail.com
Wijkmedewerker
De heer Luc Goddyn
Damwegel 8
8810 Lichtervelde
T. 051723135
luc.goddyn@skynet.be
Wijkmedewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.