logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Hooglede [Mandelstreek]


Mevrouw Ines Depoorter
Leliestraat 2
8830 Hooglede
T. 051205724
ines.depoorter1@telenet.be
Voorzitter
De heer Roland Vanderbeke
Azaleastraat 5
8830 Hooglede
T. 051223429
roland.vanderbeke@telenet.be
Secretaris, Penningmeester
De heer Guido Soenen
Kleine Noordstraat 40E
8830 Hooglede
T. 051211490
T. 0477335220
guido.soenen@telenet.be
Bestuurslid perscontacten
De heer Roland Sap
Grote Noordstraat 15
8830 Hooglede
T. 051207077
roland.sap@skynet.be
Bestuurslid
De heer Pol Devaere
Guido Gezellestraat 11
8830 Hooglede
T. 051223402
leopolddevaere@eandis.be
Bestuurslid
De heer Kristof Pillaert
Oude Rozebekestraat 43C
8830 Hooglede
T. 051242583
kristof.pillaert@telenet.be
Bestuurslid, Beheerder website
De heer Tomas De Meyer
Kleine Stadenstraat 69
8830 Hooglede
T. 051/22 34 29
T. 0477/72 48 27
tomas.demeyer@telenet.be
Bestuurslid
De heer Pieter Vandaele
Leliestraat 7
8830 Hooglede
T. 051690560
T. 0476645775
pieter.vandaele@darta.com
Bestuurslid
De heer Marc Declercq
Korenstraat 8
8830 Hooglede
T. 051222133
Marcd.marcd@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Ann Syryn
Ieperstraat 59
8830 Hooglede
T. 051206235
T. 0474066737
ann.syryn@mail.be
Bestuurslid

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.