logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Gits [Mandelstreek]


De heer Mark Broucke
T. 051210049
markbroucke1@gmail.com
Voorzitter, Bestuurslid programmatie, Bestuurslid perscontacten
Mevrouw Rita Lannoo
T. 051225818
T. 0496751304
Secretaris, Bestuurslid ledenbeweging, Bestuurslid perscontacten, Beheerder website
De heer Hendrik Van Thourhout
T. 051723578
r.vanthour@telenet.be
Penningmeester, Bestuurslid programmatie, Bestuurslid ledenbeweging, Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid perscontacten
Mevrouw Maria Laevens
T. 051464491
maria.laevens@hotmail.com
Afgevaardigde beheer bibl., Bestuurslid
Mevrouw Wies Colpaert
T. 051202024
Bestuurslid
De heer Daniel Roelens
T. 051227758
Bestuurslid
Mevrouw Sonja Vandenberghe
T. 051247524
T. 0497419793
sonja.vandenberghe@telenet.be
Bestuurslid
De heer Patrick Verkest
T. 051200668
patrick.verkest@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Raf Huysentruyt
T. 051438557
T. 0495290316
r.huysentruyt@telenet.be
Bestuurslid
De heer Ludo Debever
T. 051229375
ludo.debever@live.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Dominiek Bonte
T. 051/22 59 89
wilgen15@hotmail.com
Werking taal en lezen
Mevrouw Mia Vermander
T. 051209833
T. 0479319779
vermandermia@hotmail.com
Werking taal en lezen
De heer Willy Demunster
T. 051228837
T. 0475848815
willy.demunster@telenet.be
Losse medewerker
De heer Marc Vanwildemeersch
T. 051724407
T. 04780865478
marc.vanwildemeersch@hotmail.com
Losse medewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.