logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Dadizele [Mandelstreek]


De heer Christian Vanlerberghe
Millesteenstraat 89
8890 Dadizele
T. 056506282
T. 0475893882
christian@metanox.be
christian@metanox.be
Voorzitter, Werking geschiedenis, Bestuurslid werking kunst
De heer Karl Ten Haaf
Kleppestraat 66
8890 Dadizele
T. 056505211
T. 0498885483
karl.ten.haaf@telenet.be
Secretaris, Bestuurslid programmatie, Afgevaardigde cult. raad
De heer Peter Schoutteten
Jan Onraetstraat 19
8890 Dadizele
T. 056505621
T. 0487177090
peter.schoutteten@me.com
Penningmeester, Beheerder website
Mevrouw Alma Samyn
Ridder-Janlaan 26
8890 Dadizele
T. 056500895
alma.samyn@telenet.be
Bestuurslid, Bestuurslid (gewest)
De heer Guido Bekaert
Begonialaan 64
8890 Dadizele
T. 056502556
guido.bekaert@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Linda Verstraete-Deruyter
Mandellaan 59
8890 Dadizele
T. 056502176
T. 0474439048
linda.deruyter2@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Linda Verstraete-Deruyter
Mandellaan 59
8890 Dadizele
T. 056502176
T. 0474439048
linda.deruyter2@gmail.com
Bestuurslid
De heer André Monstrey
Moorsledestraat 4
8890 Dadizele
T. 056509150
andre.monstrey@pandora.be
Bestuurslid
De heer Bart Mahieu
Kernemelkstraat 18
8890 Dadizele
mahieu.bart76@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Carine Vandermeersch
Mgr. Cardijnlaan 11
8890 Dadizele
T. 056501336
philip.depraetere@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Iris David
Kortrijksestraat 209
8890 Dadizele
T. 0486877545
iris_david@hotmail.com
Bestuurslid

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.