logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Oostakker [Gent]


De heer Marc Ingels
Kleemstraat 39
9041 Oostakker
T. 092510526
T. 0497518918
marc_ingels@hotmail.com
Voorzitter
Mevrouw Christiane De Waele
Gentstraat 224
9041 Oostakker
T. 092510078
T. 0479422800
cedewe.dewaele@skynet.be
Secretaris, Werking geschiedenis
De heer Luc Coene
Petrus Hostestraat 3
9041 Oostakker
T. 092517109
T. 0476512116
lcoene@skynet.be
Penningmeester
Mevrouw Hermine Van Kerkhove
St.Laurentiuslaan 9 B201
9041 Oostakker
T. 0473490451
hermine.van.kerkhove@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Jacqueline Van Damme
Meerhoutstraat 45
9041 Oostakker
T. 092512425
T. 0496171030
andre.deschoenmaker@skynet.be
Bestuurslid
De heer Luc Langerock
Handekenskruidstraat 17
9041 Oostakker
luc.langerock@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Josepha Waeytens
Kamerijkstraat 22
9041 Oostakker
T. 093557507
T. 0474046740
josepha.waeytens@skynet.be
Bestuurslid
De heer Dirk Vernaeve
Pijkestraat 11
9041 Oostakker
T. 093558889
dirk.vernaeve@hotmail.com
Bestuurslid

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.