logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Westkapelle [Land van Gruuthuse]


De heer Patrick Dewandel
Dorpsstraat 41A
8300 Knokke-Heist
T. 050609595
patrick.dewandel@belgacom.net
Voorzitter
De heer Johan Cabooter
Dennendreef 24
8300 Westkapelle
T. 050614283
johan.cabooter@telenet.be
Secretaris, Afgevaardigde cult. raad, Werking geschiedenis, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Johan Stubbe
Dorpsstraat 32
8300 Westkapelle
T. 050600142
T. 0479779876
johan.stubbe@telenet.be
Penningmeester, Bestuurslid boekenbedeling, Beheerder website
De heer Patrick Goethals
Dennendreef 4
8300 Westkapelle
carine.patrick@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Diane Rosseel
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Ingrid Houtters
ingrid.houtters@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Carine Dhondt
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Machteld Lievens
machteld.lievens@gmail.com
Bestuurslid, Wijkmedewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.