logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Oostkamp [Land van Gruuthuse]


De heer Hubert Dupon
Van Maerlantstraat 6
8020 Oostkamp
T. 0475917150
oostkamp@davidsfonds.net
Secretaris, Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Miet Bongaerts
Majoor Woodstraat 26
8020 Oostkamp
T. 050822585
T. 050323445
mietbongaerts@yahoo.com
Penningmeester, Wijkmedewerker
Mevrouw Liliane Van Gaver
8020 Oostkamp
T. 050823543
lilianevangaver@skynet.be
Bestuurslid programmatie, Wijkmedewerker
Mevrouw Rita Van De Caveye
Everaertstraat 24
8020 Oostkamp
T. 050823732
rita.vande.caveye@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Bert Bouljon
Van Arteveldestraat 3
8020 Oostkamp
T. 050823641
bouljon.decorte@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Daniel Piceu
Karel de Stoutelaan 39
8020 Oostkamp
T. 050826126
T. 0474864621
daniel.piceu@gmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Denise Piceu
Schooldreef 29 2.01
8020 Oostkamp
T. 050824903
T. 0474662754
denisepiceu@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Rita Rooseboom
St.Pietersplein 12 1
8020 Oostkamp
T. 050822078
Wijkmedewerker
De heer en mevrouw Herman en Francine Vandaele -
Fonteinstraat 6
8020 Oostkamp
T. 0474249380
vandaele.herman@scarlet.be
Wijkmedewerker
De heer Guido Van Parys
Molenstraat 48
8020 Oostkamp
T. 050824156
van.parys1@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Dirk Plasschaert
Brugsestraat 129
8020 Oostkamp
T. 050822584
dirk.plasschaert@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Martine Trancez
Korte Kwadeplasstraat 12
8020 Oostkamp
T. 050825644
T. 0485614294
bartine@scarlet.be
Wijkmedewerker
De heer Dirk Verduyn
Korenstraat 2
8020 Oostkamp
T. 050823805
T. 050338700
dirk.verduyn@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Lutgarde Keirsbilck
Kapellestraat 37
8020 Oostkamp
T. 050822528
lut.keirsbilck@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Fernand Deketelaere
Tulpenstraat 78
8020 Oostkamp
T. 050826010
T. 0475603037
fernand.deketelaere@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Luc Ruysschaert
Molenstraat 13
8020 Oostkamp
T. 050825955
luc.ruysschaert@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Britt Delputte-Vloeberghs
Kortrijksestraat 48
8020 Oostkamp
T. 050822550
britt.vloeberghs@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Monica Siau
T. 050/82 60 73
T. 051/46 66 24
rosseel.siau@gmail.com
Wijkmedewerker
De heer Chris Strobbe
Lodistraat 100
8020 Hertsberge
T. 050825120
chrisstrobbe53@gmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Leen De Fruyt
Stationsstraat 93
8020 Oostkamp
T. 0477307156
leen@dplusv.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Marianne Lestienne
Gevaartsestraat 12
8020 Oostkamp
Wijkmedewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.