logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Beernem/Sint-Joris [Land van Gruuthuse]


De heer Marc Teerlinck
Akkerstraat 8
8730 Beernem
T. 050780730
T. 0478473842
marc.teerlinck@telenet.be
Voorzitter, Bestuurslid programmatie, Bestuurslid afdelingstijdschr., Werking taal en lezen
De heer Patrick Brouckaert
Burg. Claeysstraat 25
8730 Beernem
T. 050 789 652
patrickbrouckaert@hotmail.com
Secretaris, Bestuurslid programmatie, Beheerder website
De heer Marc Strubbe
Burg. Claeysstraat 15
8730 Beernem
T. 050789759
T. 0497787353
marc.strubbe1@telenet.be
Penningmeester, Bestuurslid boekenbedeling
De heer Geert Gruyaert
Essenstraat 6
8730 Beernem
T. 050781203
T. 0485600611
geert.gruyaert@gmail.com
Bestuurslid programmatie, Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Hanna Wiesner
Burg. Claeysstraat 16
8730 Beernem
T. 050789570
ignaas.hanna16@gmail.com
Bestuurslid programmatie, Werking geschiedenis
De heer Paul Debruyne
Lijsterhoek 15
8730 Beernem
T. 050792393
T. 0476485918
debruyne.paul@gmail.com
Bestuurslid programmatie
Mevrouw Anna Noteboom
Weldadigheidstraat 5
8730 Beernem
T. 050789299
T. 0497328605
aclaeys.noteboom@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Christine Stroobandt
Hubert d'Ydewallestraat 60
8730 Beernem
T. 0486581087
christine.stroobandt@skynet.be
Bestuurslid public relations, Afgevaardigde beheer bibl., Bestuurslid perscontacten, Bestuurslid werking kunst
Mevrouw Darline Strobbe
Rollebaanstraat 31
8730 Beernem
T. 050788134
darline.strobbe@telenet.be
Bestuurslid perscontacten
De heer Marc Deruyck
St.Andreaslaan 59
8730 Beernem
deruyckmarc@skynet.be
Bestuurslid
De heer José Depypere
Spinstersstraat 5
8730 Beernem
T. 050780588
T. 0472339207
josedepypere@telenet.be
Bestuurslid
De heer Paul De Kesel
Lattenklieversstraat 44A
8730 Sint-Joris
T. 050781144
T. 0498143914
dekeselbruggeman@hotmail.com
Bestuurslid, Bestuurslid boekenbedeling
Mevrouw Marie-Anne Devreese
Bloemendalestraat 132
8730 Beernem
T. 050790266
marie.anne.devreese@live.be
Bestuurslid
De heer Jan Schmidt
Bloemendalestraat 138
8730 Beernem
T. 050789760
roetsannemie@gmail.com
Bestuurslid
De heer Stefaan Vlaemynck
Meerbergstraat 9
8730 Beernem
T. 050791461
s.vlaemynck@skynet.be
Bestuurslid
De heer L Verschuere
Reigerlostraat 19
8730 Beernem
T. 050789098
lverschuere@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Geert Michiels
Hubert d'Ydewallestraat 20
8730 Beernem
T. 050780992
T. 0495516929
geertmichiels@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Gilbert Traen
Hommels 17
8730 Beernem
T. 050791597
gilbert.traen@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Christine Teerlinck
Reigerlostraat 51
8730 Beernem
T. 050791542
charles.vanrie@skynet.be
Wijkmedewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.