logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Koekelare [Hout-en Polderland]


De heer Juul Anseeuw
Sterrestraat 22
8680 Koekelare
T. 051589357
Voorzitter
De heer Raf Fiems
Ichtegemstraat 76
8680 Koekelare
T. 051581671
T. 0478473232
raf.fiems@telenet.be
Secretaris
De heer Daniel Vandenbroucke
Eikendreef 36
8680 Koekelare
T. 051589022
daniel.vandenbroucke1@telenet.be
Penningmeester, Bestuurslid programmatie, Erevoorzitter, Werking geschiedenis
De heer Philippe Vandenbussche
Adriaen Willaertstraat 43
8800 Roeselare
T. 051582318
T. 0473425327
philippe.vandenbussche2@telenet.be
Bestuurslid programmatie
De heer Gerard Pollentier
Belhuttebaan 72
8680 Koekelare
T. 051589561
pollentier.gerard@scarlet.be
Bestuurslid programmatie, Bestuurslid
De heer Dries Bryon
Catstraat 26
8680 Koekelare
a.bryon@scarlet.be
Afgevaardigde cult. raad
De heer Guido Deprez
Moerewegel 18
8680 Koekelare
T. 051589054
T. 0478342542
deprezguido@telenet.be
Bestuurslid, Beheerder website
De heer Tom Pollentier
Zuidstraat 27
8680 Koekelare
T. 0479675779
tom.pollentier@skynet.be
Bestuurslid
De heer Fons Cattrysse
Hovaerestraat 45
8680 Koekelare
T. 051580594
T. 0497972304
fons.cattrysse@gmail.com
Bestuurslid

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.