logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Wevelgem [Groeningeland]


De heer Roger Vanderhaeghen
Moerstraat 9
8560 Wevelgem
T. 056415192
T. 0495587019
roger.vanderhaeghen@hotmail.com
Voorzitter, Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer Luc Corne
Begoniastraat 5
8560 Wevelgem
T. 056323621
corneherman.luc@telenet.be
Secretaris, Penningmeester, Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer Lieven Vervenne
Vanackerestraat 17 Bus 0201
8560 Wevelgem
T. 0477908153
T. 056531434
lieven.vervenne@skynet.be
Erevoorzitter, Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer Dirk Dekyvere
Guido Gezellestraat 25
8560 Wevelgem
T. 056418536
dirk.dekyvere@skynet.be
Ondervoorzitter, Lid dagelijks bestuur afdeling
Mevrouw Lieve Van Den Heede
Viooltjesstraat 3
8560 Wevelgem
T. 056411874
T. 0495937365
guido.debaere@skynet.be
Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer Paul Leman
Kortrijkstraat 136
8560 Wevelgem
T. 056418155
paul.leman1@telenet.be
Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer Milo Peferoen
Jakob Van Arteveldestr. 26
8560 Wevelgem
T. 056414113
emiel.peferoen@telenet.be
Lid dagelijks bestuur afdeling
Mevrouw Mia Ottevaere
Kloosterstraat 20
8560 Wevelgem
T. 056402860
T. 0475737887
mia.ottevaere@hotmail.com
jo.vanmaercke@telenet.be
Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer Philippe Vanraes
Hoogstraat 61
8560 Wevelgem
T. 056423513
T. 0477482811
philippe@vanraes.net
Lid dagelijks bestuur afdeling, Beheerder website

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.