logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Marke [Groeningeland]


Wouter Dusselier
T. 056325869
dusselierwouter@gmail.com
Voorzitter
Hilde Colpaert
T. 056418272
sercu-colpaert@skynet.be
Secretaris, Bestuurslid
An Vandersteene
T. 056440493
vandersteenean@hotmail.com
Penningmeester, Bestuurslid, Wijkmedewerker
Philip Olieux
T. 0478220209
philip.olieux@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging, Bestuurslid public relations, Bestuurslid, Beheerder website
Herman Vandersteene
T. 056215244
herman.vandersteene@skynet.be
Afgevaardigde beheer bibl., Bestuurslid, Wijkmedewerker
Filip Buyck
T. 056203046
filipbuyck@skynet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker, Secretaris (gewest), Penningmeester (provincie), Lid Nationaal Bestuur
Adelheid Depoortere
T. 056214682
adelheid.dep@icloud.com
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Frank Pynoo
T. 056200012
frankpynoo@hotmail.com
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Marjan Pynoo
T. 0484159931
mpynoo@hotmail.com
Bestuurslid
Pol Dornez
T. 056219838
pdornez@hotmail.com
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Magda Lievrouw
T. 056/21 01 54
andre-magda.warlop@skynet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Edith Verhamme
T. 056/20 35 55
carlos.verlinde@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Ingrid Verreth
T. 056/219889
ingrid.verreth@skynet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker, Ondervoorzitter
Dieter Van Meenen
T. 0475966004
anneliesbuyck@hotmail.com
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Luc Moerman
T. 056218740
luc.moerman10@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Annelies Vanhoutte
T. 0495418220
annelies_vanhoutte1990@hotmail.com
Bestuurslid
Ewout Vandersteene
T. 056520904
ewout.vandersteene@gmail.com
Bestuurslid, Wijkmedewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.