logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Lauwe [Groeningeland]


De heer Marc Spillebeen
Wevelgemstraat 99
8930 Lauwe
T. 056403067
T. 0478331409
marc.spillebeen@telenet.be
Voorzitter
De heer Jan Derudder
Wevelgemstraat 112
8930 Lauwe
T. 056417957
T. 0497589308
janderudder@telenet.be
Secretaris, Penningmeester
Mevrouw Ludwina Stichelbout
Lauwbergstraat 34
8930 Lauwe
T. 056415646
ludwine.stichelbaut@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Luc Vangheluwe
Schonekeerstraat 100
8930 Lauwe
T. 056416228
luc-vangheluwe@skynet.be
Bestuurslid
De heer Filip Vanneste
Schonekeerstraat 25
8930 Lauwe
T. 056416589
vannestefilip@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Frieda Vercruysse
Dahlialaan 5
8531 Hulste
T. 0472572181
frieda.vercruysse@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Annemie Vandenbulcke
T. 056/42 06 12
T. 056/24 12 20
annemie.vandenbulcke@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Griet Grimonprez
Larstraat 1
8930 Lauwe
T. 0486252490
griet.grimonprez@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Els Roelstraete
Lauwbergstraat 32
8930 Lauwe
T. 056422543
els.roelstraete@dewaterlelieschool.be
Ondervoorzitter
De heer Karel Maddens
Menenstraat 67
8930 Lauwe
T. 056422343
karelmaddens60@gmail.com
Beheerder website

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.