logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Heule [Groeningeland]


De heer Yves Mortier
Kortrijksestraat 10A
8501 Heule
mortier.bossuyt@busmail.net
Voorzitter
De heer Hugo Desmet
Blauwpoort 13
8501 Heule
T. 056350856
christine.hugo@skynet.be
Secretaris, Bestuurslid ledenbeweging
De heer Alex Dujardin
Heuleplaats 22
8501 Heule
T. 056352445
alex.dujardin@telenet.be
Penningmeester
De heer Lieven Delombaerde
Zeger Van Heulestraat 57
8501 Heule
T. 056357961
Bestuurslid programmatie
De heer Jacques Devaere
Mellestraat 126
8501 Heule
T. 056357444
jacques.devaere@skynet.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Marc Verhoeve
Mellestraat 397
8501 Heule
T. 056353117
marc.verhoeve@skynet.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer en mevrouw Bob Carron-Schuermans
Kransvijver 7
8501 Heule
T. 056350210
lievebob@scarlet.be
Afgevaardigde cult. raad
De heer Guy Buydens
Blauwpoort 14
8501 Heule
T. 056358543
guy.buydens@telenet.be
Bestuurslid
De heer Christiaan Vanneste
Guido Gezellelaan 131
8501 Heule
T. 056352844
christiaan.vanneste@belgacom.net
Wijkmedewerker
De heer Yvan Decaluwe
Vlaschaard 13
8501 Heule
T. 056357988
yvan.decaluwe@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Edward Verhaeghe
Gemeenhof 77
8501 Heule
T. 056355101
edward.verhaeghe@scarlet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Christiane Rogé
Waterleikens 30
8501 Heule
T. 056352792
jc.demeyere@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Andrea Decock
Bozestraat 125 1
8501 Heule
T. 056/32 08 30
andrea.decock@telenet.be
Ondervoorzitter
De heer Luc Soens
Kouter 19
8501 Heule
T. 056320925
luc.soens@telenet.be
Werking geschiedenis