logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Harelbeke [Groeningeland]


Mevrouw Anita Sleeckx
Vierbunderhof 6
8531 Bavikhove
T. 056706154
anita.sleeckx@pandora.be
stefaan.desimpelaere@pandora.be
Voorzitter
De heer Patrick Schouteten
Jan Borluutstraat 4
8530 Harelbeke
T. 056/71 46 32
T. 0478/28 98 80
patrick.schouteten@gmail.com
Penningmeester, Bestuurslid programmatie
De heer Luc Vandeputte
Marktstraat 27 201
8530 Harelbeke
T. 056/71 72 78
vandeputteluc@skynet.be
Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Agnes Flamee
Overleiestraat 49
8530 Harelbeke
T. 056714626
agnes.flamee@gmail.com
Bestuurslid
De heer Noel Arickx
Berkenlaan 36
8530 Harelbeke
T. 056/714893
T. 497270054
noel.arickx@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Andrea De Cock
T. 056/714993
decandrea@skynet.be
Bestuurslid
De heer Marc L.A. Van Eenoo
Marktstraat 90
8530 Harelbeke
T. 056/73 70 75
marc.vaneenoo@kerknet.be
Bestuurslid
De heer Frans Demets
Kuurnsestraat 24
8531 Hulste
T. 056710792
frans.demets@skynet.be
Bestuurslid boekenbedeling, Beheerder website
De heer Lieven Defour
Marktstraat 89A
8530 Harelbeke
T. 0475/51 04 81
lieven.defour@telenet.be
Ondervoorzitter, Penningmeester (gewest)

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.