logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Gullegem [Groeningeland]


De heer Antoon Parein
Schuttershoflaan 27
8560 Gullegem
T. 056413499
antoon.parein@telenet.be
Voorzitter
De heer Mark Gheysen
Peperstraat 22
8560 Gullegem
T. 056415136
mark.gheysen@telenet.be
mark.gheysen@gmail.com
Secretaris, Penningmeester, Bestuurslid ledenbeweging, Beheerder website, Bestuurslid (gewest)
Mevrouw Lut Decoene
Daalstraat 2
8560 Gullegem
lutdecoene@skynet.be
Bestuurslid
De heer Filip Van Hilst
Heulestraat 117
8560 Gullegem
T. 056412312
filip.van.hilst@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Greet Cattebeke
Poststraat 39
8560 Gullegem
T. 056410222
p.gheysen1@telenet.be
Bestuurslid
De heer Geert Depamelaere
Kerselarenlaan 5
8560 Gullegem
T. 056401161
depamelaere.geert@skynet.be
Bestuurslid
De heer Rik Devriendt
Dreef Ter Winkel 10
8560 Gullegem
T. 056403643
rik.devriendt@telenet.be
Bestuurslid
De heer Jan Debuyck
Plaatsweg 58
8560 Gullegem
T. 056443633
arch@debuyck.be
Bestuurslid
Mevrouw Chris Bossuyt
Schuttershoflaan 68A
8560 Gullegem
T. 056360075
chris.bossuyt1@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Elyane Demeersseman
Driemasten 18
8560 Gullegem
marc.vandevelde@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Rosa Seys
St.Amandusdreef 20
8560 Gullegem
T. 056414155
ponseele.seys@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Ghislaine Bridelance
Oude Ieperstraat 45
8560 Gullegem
ghislaine.bridelance@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Lutgart Wittevrongel
Vlaskapelstraat 20
8560 Gullegem
lutgart.wittevrongel@telenet.be
Bestuurslid

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.