logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Aalbeke [Groeningeland]


De heer Pierre Ruysschaert
Lauwsestraat 59
8511 Aalbeke
T. 056424866
pierreruysschaert@gmail.com
Voorzitter, Bestuurslid public relations, Bestuurslid afdelingstijdschr., Bestuurslid perscontacten
Mevrouw Jaklien Suys
Aalbeeksestraat 159
8510 Rollegem
T. 056411092
T. 0474867551
jaklien.suys@gmail.com
Secretaris, Penningmeester, Werking taal en lezen
De heer Bart Bossuyt
Ledeganckstraat 56
8511 Aalbeke
T. 056424622
bossuytbart@skynet.be
Bestuurslid programmatie
Mevrouw Katrien Luypaert
Kanariestraat 3
8511 Aalbeke
T. 056420606
T. 0478333945
katrien.luypaert@telenet.be
Bestuurslid programmatie
De heer Boudewijn Deschamps
Oudstrijderslaan 32
8500 Aalbeke
T. 056431237
boudewijn.deschamps@telenet.be
Bestuurslid public relations, Bestuurslid
De heer Ivan Bouckaert
Garenwinderstraat 10
8511 Aalbeke
T. 0475477031
ivan.bouckaert@telenet.be
Bestuurslid afdelingstijdschr., Beheerder website
Mevrouw Nicole Claerhout
T. 056401240
nicoleclaerhout@skynet.be
Bestuurslid
De heer Stefaan Desramault
Bijstert 13
8511 Aalbeke
T. 0478471570
stefdesramault@gmail.com
Bestuurslid
De heer Jozef Messiaen
Nachtegaalstraat 24
8511 Aalbeke
T. 056417682
jomessiaen@skynet.be
Bestuurslid, Werking taal en lezen
De heer Jean-Luc Vermeulen
Moeskroensesteenweg 285
8511 Aalbeke
T. 0472467219
T. 056439336
jean-luc.vermeulen@skynet.be
Bestuurslid
De heer Dries Cottenier-Snaet
Torkonjestraat 112
8511 Aalbeke
T. 056212924
dries.cottenier@telenet.be
Bestuurslid
De heer Frank Neirynck
Lauwsestraat 130
8511 Aalbeke
frank@kantoorbevekom.be
Bestuurslid
Ann Van Durme
Lauwsestraat 130
8511 Aalbeke
frank@kantoorbevekom.be
Bestuurslid
De heer Germain Desmet
Bijstert 21
8511 Aalbeke
T. 0498920970
germain.desmet@telenet.be
Bestuurslid
De heer Ben Geeraert
Aalbeeksestraat 159
8510 Rollegem
T. 0472683348
T. 0472683348
ben.geeraert1@gmail.com
ben.geeraert1@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Andre Van Hauwaert
Moeskroensesteenweg 52
8511 Aalbeke
T. 056401240
andre.van.hauwaer@skynet.be
Bestuurslid
Patrick Verschuere
Burgemeester Margostraat 3
8511 Aalbeke
nelehaghebaert@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Sophie Vercamer
T. 056403223
sophie.vercamer@scarlet.be
Wijkmedewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.