logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Zwevegem [Gaverland]


De heer Dirk Desmet
Hinnestraat 19 Bus G
8550 Zwevegem
T. 056754939
dds@hemmis.be
Voorzitter
De heer Dirk Voet
Watermolenstraat 25
8550 Zwevegem
T. 056776596
T. 04855494628
voet_dirk@hotmail.com
roosdumortier@hotmail.com
Secretaris, Wijkmedewerker, Bestuurslid (gewest)
De heer Jan Vandecasteele
Slype 54
8550 Zwevegem
T. 056757388
T. 056219111
vandecasteele.jean@proximus.be
Penningmeester, Beheerder website
Mevrouw Hilda Rowaert
Paul Ferrardstraat 8A
8550 Zwevegem
T. 056756790
hilda.rowaert@gmail.com
Bestuurslid programmatie, Bestuurslid public relations
De heer Bavo De Clercq
Kortrijkstraat 56
8550 Zwevegem
T. 056754079
T. 0476664678
bavo.de.clercq@telenet.be
Bestuurslid programmatie, Werking geschiedenis
De heer Ronny Vanmaercke
Lindelaan 78
8550 Zwevegem
T. 056756976
T. 0476645295
ronny.vanmaercke@telenet.be
Bestuurslid programmatie
De heer Michiel Haerens
van Halewynstraat 1
8550 Zwevegem
T. 056759343
T. 056242592
michielhaerens@hotmail.com
Bestuurslid programmatie
De heer Eddy Verbrugge
van Halewynstraat 26
8550 Zwevegem
T. 056759856
e.verbrugge@skynet.be
Bestuurslid programmatie
De heer Vic Ravelingeen
Meersstraat 9
8552 Moen
T. 0473777557
vic-ravelingeen@hotmail.com
Bestuurslid programmatie, Lid dagelijks bestuur afdeling
Mevrouw Trees Verfaille
Duitslandlaan 18
8550 Zwevegem
T. 056755060
Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Maria Thybaut
Acacialaan 16
8550 Zwevegem
T. 056755029
maria.thybaut@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Willy Storme
Orveiestraat 42
8552 Moen
T. 056755970
storme.willy@gmail.com
Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Francien Vantieghem
Demeesterstraat 14 Bus A
8550 Zwevegem
T. 056755101
T. 0496309700
fran.vantieghem@gmail.com
Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Marianne Depraetere
St.Denijsplaats 51
8554 Sint-Denijs
T. 056455913
ma.depraetere@gmail.com
Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Magda Christiaens
Schepen J. Vercruyssestr 37
8550 Zwevegem
T. 056758671
T. 0498860532
ivandecock@gmail.com
Bestuurslid public relations
De heer Bernard Ovaere
Ommegangstraat 12
8550 Zwevegem
T. 056701960
bernardovaere@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Roger Vanpeteghem
Otegemstraat 358
8550 Zwevegem
T. 056778810
T. 0472778810
roger.vanpeteghem@skynet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Magda Callens
T. 056757660
T. 056767662
magda_callens@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Marc Bonduelle
Avelgemstraat 27 Bus A2
8550 Zwevegem
T. 056757015
globon@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Roger Clement
Frankrijklaan 26
8550 Zwevegem
T. 056755743
roger.clement@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Geert Deloof
Kwadepoelstraat 60B
8550 Zwevegem
T. 056754059
deloof.geert@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Rita Delrue
Oude Bellegemstraat 80
8550 Zwevegem
T. 056757095
daniel.delrue@hotmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Arlette Notebaert
Magnoliadreef 9
8550 Zwevegem
T. 056758920
Wijkmedewerker
De heer Antoon Vanhaverbeke
Kwadepoelstraat 57
8550 Zwevegem
T. 056757773
toon.vanhaverbeke@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Frans Vanhuysse
Harelbeekstraat 172
8550 Zwevegem
vanhuysse.planckaert@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Marleen Delputte
Lettenhofstraat 15
8550 Zwevegem
T. 056757286
georgesdelputte@hotmail.com
Wijkmedewerker
De heer Marc Samain
Zonnebloemstraat 8
8550 Zwevegem
lieve.de.coninck@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Luc Opsomer
Hendrik Consciencestraat 36
8550 Zwevegem
T. 056758097
T. 056233438
luc.opsomer@spanky.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Anne-Mieke Tanghe
Deerlijkstraat 125B
8550 Zwevegem
T. 056757260
yves.deschuytere@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Marc Messely
Kappaertstraat 33
8550 Zwevegem
T. 056754370
T. 056766897
marc.messely@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Paul Deconinck
Kortrijkstraat 14
8550 Zwevegem
pauldeconinck@hotmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Monique Waignein
Bellegemstraat 26 Bus A
8550 Zwevegem
T. 056756580
ignacevanhuysse@hotmail.com
Wijkmedewerker
De heer Johny Tytgat
Lijsterstraat 5
8550 Zwevegem
T. 056757831
T. 0495666061
johntytgat@hotmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Rita Eggermont
Bloemenhof 14
8550 Zwevegem
T. 056758737
ritaeggermont@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Roos Opsomer
Hinnestraat 7
8550 Zwevegem
Wijkmedewerker
De heer Gilbert Biesbrouck
Otegemstraat 154 Bus 3
8550 Zwevegem
T. 056755098
gilbert.biesbrouck@versateladsl.be
Bestuurslid boekenbedeling
De heer Paul Tuts
Ellestraat 44
8550 Zwevegem
T. 056755787
T. 0471843927
paul.tuts@skynet.be
Erevoorzitter
De heer Germain Vercaemst
Kapel Milanendreef 5
8550 Zwevegem
T. 056755826
germainvercaemst@skynet.be
Erevoorzitter, Werking geschiedenis
De heer Gilbert Dewaegheneire
Kouterstraat 33
8550 Zwevegem
T. 056756358
dewaegheneire@hotmail.com
Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Riet De Clercq
Gaversstraat 5 Bus 102
8530 Harelbeke
T. 056223590
T. 0477345065
riet.de.clercq@skynet.be
Losse medewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.