logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Deerlijk [Gaverland]


De heer Milo Pieters
Blauwvoetstraat 5
8540 Deerlijk
T. 056710749
milo.pieters@telenet.be
Voorzitter
De heer Marc Vergote
Klijtstraat 148
8540 Deerlijk
T. 056779051
T. 0474533371
marc.vergote@scarlet.be
Secretaris, Penningmeester, Beheerder website
De heer Frans Mulier
Hendrik Consciencelaan 13
8540 Deerlijk
T. 056711845
T. 091244644
fransmulier@skynet.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Patrick Ravelingien
Stationsstraat 121
8540 Deerlijk
T. 056778916
T. 0473911490
pat.ravelingien@gmail.com
pat.ravelingien@gmail.com
Afgevaardigde cult. raad
De heer Antoon Declercq
Hoogstraat 49
8540 Deerlijk
T. 056724995
T. 0499413205
antoon.declercq1@telenet.be
Bestuurslid
De heer Jacques Degloire
Vichtestraat 165
8540 Deerlijk
T. 056778669
T. 056756111
jacques.degloire@telenet.be
Bestuurslid
De heer Gilbert Depamelaere
Pikkelstraat 11
8540 Deerlijk
T. 056717211
gdepamelaere@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Guy Dewaele
Pikkelstraat 91
8540 Deerlijk
T. 056717075
T. 056711391
guy.dewaele2@telenet.be
Bestuurslid
De heer Jan Dhaluin
Vichtesteenweg 15
8540 Deerlijk
T. 056728670
T. 056714337
dhaluin.dekeyser@telenet.be
Bestuurslid, Werking geschiedenis
De heer Jean-Marie Soetaert
Achterstraat 25
8540 Deerlijk
jm.soetaert@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Regina Putman
Desselgemse steenweg 72
8540 Deerlijk
T. 056713708
T. 056712689
Bestuurslid
Mevrouw Christine Vancraeynest
Stationsstraat 60
8540 Deerlijk
T. 056714658
Bestuurslid
De heer Antoon Vanhoutte
Otegemstraat 34
8540 Deerlijk
T. 056779097
mestdagh.jenny@skynet.be
Bestuurslid
De heer Bernard Vanwijnsberghe
Oliebergstraat 44
8540 Deerlijk
T. 056778741
T. 0472929170
b.vanwynsberghe1@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Nelly Vercaemst
Pladijsstraat 122
8540 Deerlijk
jan.vercaemst@skynet.be
Bestuurslid
De heer Jan Swyngedouw
Kapelstraat 25
8540 Deerlijk
T. 056775023
janswyngedouw@telenet.be
Bestuurslid
De heer Gerard Debakker
Tapuitstraat 95
8540 Deerlijk
T. 056775489
gerard.debakker@telenet.be
Bestuurslid
De heer Claude Bataillie
Kerkstraat 111
8540 Deerlijk
T. 056777821
aco.cb2@gmail.com
Bestuurslid
De heer Koen Mulier
Fabrieksstraat 1
8540 Deerlijk
koen.mulier@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Dolores Devolder
Fabrieksstraat 1
8540 Deerlijk
koen.mulier@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Marieke Pieters
Groeningestraat 10
8540 Deerlijk
T. 056295698
marieke.pieters@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Manja Coopman
Bestuurslid
Mevrouw Ellen Debruyne
Kruiskesstraat 92
8790 Waregem
T. 0496184687
ellen.debruyne76@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Barbara Declercq
Hoogstraat 137
8540 Deerlijk
T. 056320171
T. 0497051065
barbara.declercq1@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Marieke Vandenbogaerde
Ommegangstraat 9
8540 Deerlijk
Bestuurslid
De heer Frans Engelbeen
Vercruysse de Solartstr. 35
8540 Deerlijk
T. 056779003
derammelaere.l@telenet.be
Bestuurslid boekenbedeling
De heer Arnold Vantieghem
Tulpenlaan 139
8540 Deerlijk
T. 056713633
T. 056221923
arnold.vantieghem@telenet.be
Ondervoorzitter
Mevrouw Jeanine Scherpereel
T. 056/717 032
T. 056/712 689
hugo_jeannine@skynet.be
Ondervoorzitter

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.