logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Hasselt [Midden-Limburg]


De heer Frank Gruyters
T. 011242522
T. 0473960877
f.gruyters@gmail.com
Voorzitter
De heer Eddy Verbeken
T. 0498751010
eddy.verbeken@telenet.be
hasselt@davidsfonds.net
Secretaris, Afgevaardigde cult. raad, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Brigitte Geuns
T. 0485944169
brgeuns@hotmail.com
Penningmeester, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Ludo Vandersmissen
T. 011241978
vandersmissen.ludo@gmail.com
Bestuurslid programmatie, Ondervoorzitter
De heer Hugo Cox
coxhugo@gmail.com
Bestuurslid ledenbeweging, Bestuurslid boekenbedeling, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Christiane Maziers
T. 011725873
T. 0485921370
christiane.maziers@telenet.be
Bestuurslid, Werking taal en lezen
De heer Willy Orlandini
T. 0475790431
willy.orlandini@gmail.com
Werking geschiedenis, Medew. Davidsfonds Academie, Losse medewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.