logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Bree [Maasland]


Mevrouw Liliane Vanbrabant
Watertorenstraat 1 Bus 011
3960 Bree
T. 089205433
liliane.vanbrabant@telenet.be
Voorzitter, Bestuurslid programmatie, Bestuurslid perscontacten, Beheerder website
Mevrouw Agnes Essers
Peerderbaan 80
3960 Bree
T. 089471235
T. 0473241893
agnesstrypsteen@gmail.com
Secretaris, Penningmeester
Mevrouw Monique Cornil
Gerdingerstraat 8 Bus 1
3960 Bree
T. 089471254
cornilm45@gmail.com
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Giedo Custers
Ter Rivierenwal 1A
3960 Bree
T. 0498680942
giedo@giedo.eu
Bestuurslid afdelingstijdschr.
De heer Lode Delille
Nieuwstadstraat 6/1 Bus 2
3960 Bree
T. 089465811
T. 0496109732
lode.delille@gmail.com
Bestuurslid
De heer Guido Van Hoef
Bocholterkiezel 21
3960 Bree
T. 089463603
g.vanhoef@skynet.be
Bestuurslid
De heer Luz Vanderheyden
Genastraat 19
3960 Bree
T. 089473358
lucien.vanderheyden@telenet.be
Losse medewerker
Mevrouw Lisette Bergmans
Meeuwerkiezel 11
3960 Bree
T. 089463375
lisette.bergmans@gmail.com
Losse medewerker
Mevrouw Johanna Melgers
Balkenstraat 3
3950 Bocholt
T. 089465183
annie.melgers@belgacom.net
Losse medewerker
Mevrouw Greet Speelmans
Kloosterpoort 52
3960 Bree
T. 089463322
greet.speelmans@telenet.be
Losse medewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.